TVP zdobyła się na wzruszający gest. W piękny sposób uczciła pamięć zmarłego Krzysztofa Kiersznowskiego

Jacek Kurski uczci pamięć Kiersznowskiego

Jacek Kurski uczci pamięć Kiersznowskiego

Krzysztof Kiersznowski nie żyje. Jacek Kurski zdecydował się uczcić pamięć aktora. Co zaplanował prezes Telewizji Polskiej?

W niedzielę 24 października światem filmu wstrząsnęły wieści o śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego. Aktor zmarł tuż przed 71. urodzinami. Wiadomo, że borykał się z problemami zdrowotnymi.

Zobacz: Nie żyje Krzysztof Kiersznowski. Fani nie dowierzają, że już nie zobaczą Wąskiego z „Kilera”. Smutne wieści obiegły media

W mediach społecznościowych pojawiają się kolejne wspomnienia osób, które miały zaszczyt współpracować z wybitnym aktorem. Swoje kondolencje rodzinie zmarłego złożył m.in. Tomek Mędrzak, dyrektor Teatru TM, gdzie Krzysztof występował w ostatnich latach.

Trudno wyrazić w takiej chwili wszystkie uczucia, które mamy w sercu. Trudno zebrać myśli i ubrać je w słowa. Żal, smutek, niedowierzanie i tęsknota. Będzie nam brakowało wspólnie spędzanego czasu – na scenie i poza nią – napisał na Facebooku.

Wśród osób żegnających Kiersznowskiego są jego koledzy z branży.

To smutna i szokująca wiadomość. Krzysztof był świetnym kolegą. Będzie mi go bardzo brakowało – napisał na Instagramie Mateusz Banasiuk.

Olaf Lubaszenko podkreślił jego skromność i podziękował mu za wspólny czas spędzony na planie filmów i w teatrze.

Krzysiu, nie mogę uwierzyć… Aktor niezwykły, a przy tym prawdziwie nieśmiały i autentycznie skromny człowiek. Dziękuję ci za te kilkaset teatralnych wieczorów, za dni na planach filmowych. Wiele się od ciebie nauczyłem, chociaż ty pewnie skromnie byś temu zaprzeczył… Żegnaj – czytamy.

Oprócz wymienionych aktorów Kiersznowskiego pożegnania czytamy między innymi w social mediach Tadeusza Chudeckiego, Magdaleny Schejbal, Katarzyny Glinki, Ady Fijał, czy Adrianny Biedrzyńskiej. Hołd zmarłemu postanowił oddać także Jacek Kurski.

Jacek Kurski uczci pamięć Krzysztofa Kiersznowskiego

Jacek Kurski, kiedy dowiedział się o śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego, zamieścił na Twitterze kondolencje, a także postanowił podzielić się z widzami, że uczci pamięć aktora. W tym celu dokonał zmian w ramówce TVP. Stacja wyemitowała film, w którym zagrał zmarły – Boisko bezdomnych.

Pod wpisem Jacka Kurskiego nie brakuje kondolencji, ale pojawiły się także podziękowania, za tak piękny hołd.


Krzysztof Kiersznowski

Krzysztof Kiersznowski

Krzysztof Kiersznowski nie żyje

Krzysztof Kiersznowski nie żyje

Krzysztof Kiersznowski nie żyje

Krzysztof Kiersznowski nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×