Szukaj

Wpadka Jacka Kurskiego w finale „The Voice Kids 2”. Pomylił tytuł piosenki Roksany Węgiel

Jacek Kurski wpadka finał The Voice Kids

Jacek Kurski wpadka finał The Voice Kids

Jacek Kurski przekręcił tytuł piosenki Roksany Węgiel

Jacek Kurski zanim ogłosił zwycięzcę The Voice Kids 2 podczas finału programu na żywo, opowiedział o sukcesach Roksany Węgiel. Nawiązując do Eurowizji Junior przekręcił tytuł piosenki Anyone I Want To Be. Wyszło zabawnie.

Roksana Węgiel w wielkim stylu wygrała The Voice Kids, a następnie Eurowizję Junior 2018 w Mińsku. O sukcesie zwyciężczyni muzycznego talent-show TVP nie omieszkał wspomnieć Jacek Kurski podczas wielkiego finału drugiej edycji programu.

Prezes TVP z zachwytem nawiązał do sukcesu Roxie przypominając, że Telewizja Publiczna zorganizuje tegoroczną edycję dziecięcej Eurowizji, która odbędzie się w jednym z polskich miast – o organizację wydarzenia walczą miasta z północy i południa kraju. Kurski przy okazji zaznaczył, że zwycięstwo Ani Dąbrowskiej w The Voice Kids nie oznacza, że to właśnie ona będzie polską reprezentantką w europejskim konkursie.

Wychwalając Roksanę Kurski przejęzyczył się i przekręcił tytuł jej eurowizyjnego hitu Anyone I Want To Be. Cały w emocjach prezes TVP przebój młodej gwiazdy nazwał: Anyone I Wanna Be. Drobna wpadka rozbawiła internautów:

Czy ja dobrze usłyszałam? Pan Jacek nadał nowy tytuł piosence Roksanki – czytamy w jednym z komentarzy na profilu młodej gwiazdy.

Wyszło zabawnie i potwierdziło, że najlepsze odcinki programów telewizyjnych to te emitowane na żywo. Przypomnijmy, że finał The Voice Kids 2 został podzielony na dwie części – nagraną wcześniej i transmitowaną live prosto ze studia.

The Voice Kids 2: Znamy zwycięzcę! Kto wygrał wielki finał show? Ania, Paweł czy Wiktoria?

Roksana Węgiel odwiedziła Jasną Górę. Zawierzyła swoją karierę Matce Boskiej

Wreszcie! Roksana Węgiel pokazała swojego przystojnego chłopaka! To zagraniczna gwiazda!


Roksana Węgiel – The Voice Kids 2, finał

Roksana Węgiel – The Voice Kids 2, finał

Jacek Kurski – The Voice Kids 2, finał

Jacek Kurski – The Voice Kids 2, finał

Jacek Kurski – otwarcie nowego studia

Jacek Kurski – otwarcie nowego studia "Pytanie na śniadanie"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×