Zaczyna się robić nieprzyjemnie! Jacek Kurski właśnie zarzucił Robertowi Janowskiemu kłamstwo!

Jacek Kurski komentuje odejście Roberta Janowskiego

Jacek Kurski komentuje odejście Roberta Janowskiego

Jacek Kurski zarzucił Robertowi Janowskiemu kłamstwo?

Zeszłoroczna afera o Jaka to melodia? w wielkim stylu powróciła na tapetę. W jednym z tabloidów ukazały się zaskakujące informacje na temat zmian, jakie mają w najbliższym czasie dotknąć show. Chodziło między innymi o domniemaną wymianę prowadzącego (znowu) oraz zmianę współproducenta. Jacek Kurski postanowił skomentować te rewelacje i przy okazji zarzucił uwielbianemu przez widzów Robertowi Janowskiemu kłamstwo!

Formuła wymaga pewnego odświeżenia, co wynika z wszelkich danych i wykresów. Te informacje przekazałem panu Janowskiemu i osobiście zaprosiłem go do kontynuowania prowadzenia programu. Nie mam jednak zwyczaju prowadzenia negocjacji za pośrednictwem mediów i nie będę tolerował a tym bardziej ulegał próbie wytwarzania niepotrzebnej psychozy tam, gdzie potrzebne jest profesjonalne zarządzanie kwestią korekty formatu, tak by dostarczać naszym widzom ofertę jeszcze lepszej jakości – czytamy na Wirtualnych Mediach

Wypowiedź ta była bowiem odpowiedzią na wpis Janowskiego, który pojawił się na Facebooku po rewelacjach opublikowanych w Na żywo:

Szanowni Państwo, Moi Drodzy Kochani Melodiowicze
Powtórka z rozrywki, Czyli Wiem, że Nic Nie Wiem
Niewiele WAM dzisiaj powiem, ponieważ Nikt z TVP1 – oficjalna strona – jeszcze do mnie nie dzwonił. Ale wiem, że idzie zmiana. Pojechali po całości – tną producenta ( też nic nie wie jeszcze!!!), scenografia do wyrzutki, reżyser ,, za dobry” bo ostatni sezon najlepszy w rankingach (nowy- MAREK BIK- współautor ,,dobrej zmiany” ) miał już, w poprzednich latach, okazję się wykazać, ale coś poszło nie tak. Teraz obiecuje poprawę i gruszki na wierzbie. Prowadzący ( czyli Ja),, cały na biało”  i , to się nie mieści w głowie, WY, na nowy model.

Czy Robert puści Kurskiemu płazem taką wypowiedź, czy czeka nas medialna wojna?

Awantura wokół „Jaka to melodia?” trwa w najlepsze. Robert Janowski przerywa milczenie. „Pojechali po całości”

 


Robert Janowski komentuje zamieszanie z

Robert Janowski komentuje zamieszanie z "Jaka to melodia?"

Robert Janowski i Monika Janowska odnowią przysięgę małżeńską

Robert Janowski i Monika Janowska odnowią przysięgę małżeńską

Robert Janowski i Monika Janowska odnowią przysięgę małżeńską

Robert Janowski i Monika Janowska odnowią przysięgę małżeńską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×