Szukaj

Zaczyna się robić nieprzyjemnie! Jacek Kurski właśnie zarzucił Robertowi Janowskiemu kłamstwo!

Jacek Kurski komentuje odejście Roberta Janowskiego

Jacek Kurski zarzucił Robertowi Janowskiemu kłamstwo?

Zeszłoroczna afera o Jaka to melodia? w wielkim stylu powróciła na tapetę. W jednym z tabloidów ukazały się zaskakujące informacje na temat zmian, jakie mają w najbliższym czasie dotknąć show. Chodziło między innymi o domniemaną wymianę prowadzącego (znowu) oraz zmianę współproducenta. Jacek Kurski postanowił skomentować te rewelacje i przy okazji zarzucił uwielbianemu przez widzów Robertowi Janowskiemu kłamstwo!

Formuła wymaga pewnego odświeżenia, co wynika z wszelkich danych i wykresów. Te informacje przekazałem panu Janowskiemu i osobiście zaprosiłem go do kontynuowania prowadzenia programu. Nie mam jednak zwyczaju prowadzenia negocjacji za pośrednictwem mediów i nie będę tolerował a tym bardziej ulegał próbie wytwarzania niepotrzebnej psychozy tam, gdzie potrzebne jest profesjonalne zarządzanie kwestią korekty formatu, tak by dostarczać naszym widzom ofertę jeszcze lepszej jakości – czytamy na Wirtualnych Mediach

Wypowiedź ta była bowiem odpowiedzią na wpis Janowskiego, który pojawił się na Facebooku po rewelacjach opublikowanych w Na żywo:

Szanowni Państwo, Moi Drodzy Kochani Melodiowicze
Powtórka z rozrywki, Czyli Wiem, że Nic Nie Wiem
Niewiele WAM dzisiaj powiem, ponieważ Nikt z TVP1 – oficjalna strona – jeszcze do mnie nie dzwonił. Ale wiem, że idzie zmiana. Pojechali po całości – tną producenta ( też nic nie wie jeszcze!!!), scenografia do wyrzutki, reżyser ,, za dobry” bo ostatni sezon najlepszy w rankingach (nowy- MAREK BIK- współautor ,,dobrej zmiany” ) miał już, w poprzednich latach, okazję się wykazać, ale coś poszło nie tak. Teraz obiecuje poprawę i gruszki na wierzbie. Prowadzący ( czyli Ja),, cały na biało”  i , to się nie mieści w głowie, WY, na nowy model.

Czy Robert puści Kurskiemu płazem taką wypowiedź, czy czeka nas medialna wojna?

Awantura wokół „Jaka to melodia?” trwa w najlepsze. Robert Janowski przerywa milczenie. „Pojechali po całości”

 


Lubisz program “Jaka to melodia”?

×