Szukaj

Ramówka TVP. Hołd dla Pawła Królikowskiego poruszył do głębi. Ponad 50 gwiazd uczciło pamięć aktora

Jacek Kurski - minuta ciszy dla Pawła Królikowskiego

Jacek Kurski - minuta ciszy dla Pawła Królikowskiego

Telewizja Publiczna zaprezentowała swoją wiosenną ramówkę 2020. Podczas konferencji prezes Jacek Kurski minuta ciszy uczcił pamięć zmarłego dzisiaj Pawła Królikowskiego. O kim jeszcze wspomniał?

Paweł Królikowski nie żyje. Odszedł 27 lutego 2020 roku. Jego śmierć wywołała niemałe poruszenie. Od momentu opublikowania informacji o jego przedwczesnym odejściu wspominają go gwiazdy. Żegnają go przyjaciele i przede wszystkim rodzina. Internet zalała fala wzruszających wpisów.

Tego smutnego dnia Telewizja Publiczna zorganizowała konferencję, ma której promowała wiosenną ramówkę stacji. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć hołdu dla wybitnego aktora.

Jacek Kurski minuta ciszy uczcił Pawła Królikowskiego

Podczas swojego wystąpienia Jace Kurski wspomniał ze sceny wybitnych polskich twórców, którzy w ostatnich tygodniach od nas odeszli. Nie mógł nie wspomnieć Pawła Królikowskiego, który przecież był wielką gwiazdą kultowego serialu TVP Ranczo. Co powiedział?

Dziś dotarła bardzo przykra wiadomość o odejściu Pawła Królikowskiego. Wybitnego aktora, prezesa ZASP-u. Człowieka, który nie miał wrogów. Wszyscy go kochali. On kochał ludzi, kochał teatr, kochał telewizję, kochał kino.

View this post on Instagram

Jacek Kurski na ramówce TVP uczcił minutą ciszy pamięć o zmarłych: Pawle Królikowskim, Jerzym Gruzie i Romualdzie Lipko ????

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Następnie wyraził refleksję, że jest to czas, kiedy opuścili nas wybitni twórcy. Wspomniał o Jerzym Gruzie i Romualdzie Lipko.

Poprosił przybyłych, aby powstali i uczcili pamieć tych, którzy odeszli minuta ciszy. Symboliczny hołd złożyło ponad 50 gwiazd związanych z TVP. Wszyscy znali i cenili osoby, o których wspomniał Jacek Kurski.

Zobacz także: Paweł Królikowski nie żyje. Prezydent Andrzej Duda z żoną składają kondolencje


Paweł Królikowski – Międzyzdroje 2015

Paweł Królikowski – Międzyzdroje 2015

Paweł Królikowski – Międzyzdroje 2015

Paweł Królikowski – Międzyzdroje 2015

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×