Jacek Kurski i jego wybranka wiją sobie luksusowe gniazdko! Tak dobrze nie miała w swojej bajkowej willi nawet Beata Kozidrak!

Zdjęcie (1) Jacek Kurski i jego wybranka wiją sobie luksusowe gniazdko! Tak dobrze nie miała w swojej bajkowej willi nawet Beata Kozidrak!

[1/11] Jacek Kurski kupił luksusową willę

Zdjęcie (2) Jacek Kurski i jego wybranka wiją sobie luksusowe gniazdko! Tak dobrze nie miała w swojej bajkowej willi nawet Beata Kozidrak!

[2/11] Ślub Jacka Kurskiego

Zdjęcie (3) Jacek Kurski i jego wybranka wiją sobie luksusowe gniazdko! Tak dobrze nie miała w swojej bajkowej willi nawet Beata Kozidrak!

[3/11] Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Zdjęcie (4) Jacek Kurski i jego wybranka wiją sobie luksusowe gniazdko! Tak dobrze nie miała w swojej bajkowej willi nawet Beata Kozidrak!

[4/11] Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Zdjęcie (5) Jacek Kurski i jego wybranka wiją sobie luksusowe gniazdko! Tak dobrze nie miała w swojej bajkowej willi nawet Beata Kozidrak!

[5/11] Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Zdjęcie (6) Jacek Kurski i jego wybranka wiją sobie luksusowe gniazdko! Tak dobrze nie miała w swojej bajkowej willi nawet Beata Kozidrak!

[6/11] Jacek Kurski z partnerką - Sylwester 2017 TVP Zakopane

Zdjęcie (7) Jacek Kurski i jego wybranka wiją sobie luksusowe gniazdko! Tak dobrze nie miała w swojej bajkowej willi nawet Beata Kozidrak!

[7/11] Jacek Kurski

Zdjęcie (8) Jacek Kurski i jego wybranka wiją sobie luksusowe gniazdko! Tak dobrze nie miała w swojej bajkowej willi nawet Beata Kozidrak!

[8/11] Joanna Klimek i Jacek Kurski zaręczyli się

Zdjęcie (9) Jacek Kurski i jego wybranka wiją sobie luksusowe gniazdko! Tak dobrze nie miała w swojej bajkowej willi nawet Beata Kozidrak!

[9/11] Jacek Kurski - koncert ku pamięci Przemysława Gintrowskiego "A jednak coś po nas zostanie..." 2016

Zdjęcie (10) Jacek Kurski i jego wybranka wiją sobie luksusowe gniazdko! Tak dobrze nie miała w swojej bajkowej willi nawet Beata Kozidrak!

[10/11] Jacek Kurski i Joanna Klimek - Ramówka TVP

Zdjęcie (11) Jacek Kurski i jego wybranka wiją sobie luksusowe gniazdko! Tak dobrze nie miała w swojej bajkowej willi nawet Beata Kozidrak!

[11/11] Jacek Kurski i Maryla Rodowicz

Komentarze

×