Jacek Kurski i jego wybranka wiją sobie luksusowe gniazdko! Tak dobrze nie miała w swojej bajkowej willi nawet Beata Kozidrak!

Jacek Kurski kupił willę

Jacek Kurski kupił willę

Jacek Kurski kupił luksusową willę w Warszawie

Kilka dni temu Jacek Kurski zaskoczył wszystkich, biorąc ślub w najmniej spodziewanym momencie. Próbował oczywiście zrobić to cichaczem, ale przed prasą niemal nic się nie ukryje i nie dość, że informacja szybko trafiła do obiegu, to jeszcze nagrano filmik z ceremonii. Joanna Klimek została żoną głównodowodzącego TVP w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku. Jeszcze w połowie lipca była żoną innego, ale kto by się tym przejmował.

Teraz para wije sobie luksusowe gniazdko na obrzeżach Warszawy. Jak donosi Fakt, Kurski kupił dla swojej wybranki ogromną willę w Wesołej, nieopodal ekskluzywnego Villa Park. Robotnicy uwijają się jak mrówki pod rozkazami świeżo poślubionych małżonków – wymieniają okna, prowadzą prace remontowe i wnętrzarskie, pielęgnują okoliczną roślinność. Wszystko po to, by po powrocie z podróży poślubnej para mogła zamieszkać w swoim małym raju.

Na zdjęciach opublikowanych przez Fakt możemy zobaczyć, że okazały dom to nie tylko pudełko z luksusowymi rzeczami, ale również prawdziwa forteca. Otoczony wysokim murem, z bramą na kod i płotem, przez który trudno byłoby przejść. Zdjęcia z lotu ptaka ujawniają rozmiary budynku i trzeba przyznać, że jest on naprawdę imponujący. Ciekawe tylko co sąsiedzi na takich lokatorów?

Jak myślicie, Kurski pochwali się swoim gniazdkiem, gdy już będzie ukończone?

Zaczyna się robić nieprzyjemnie! Jacek Kurski właśnie zarzucił Robertowi Janowskiemu kłamstwo!

Jacek Kurski nie będzie szczęśliwy! Do sieci właśnie trafił intymny film z jego ślubu. A tak się starał, żeby to ukryć! [WIDEO]

Jacek Kurski wziął ślub! Jego ukochana swoją suknią ślubną przebiła wszystkie polskie gwiazdy!


Jacek Kurski kupił luksusową willę

Jacek Kurski kupił luksusową willę

Ślub Jacka Kurskiego

Ślub Jacka Kurskiego

Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Ślub Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×