Szukaj

Jacek Kurski przerywa milczenie. To dlatego Monika Zamachowska i Barbara Kurdej-Szatan musiały odejść

Jacek Kurski komentuje odejście gwiazd z TVP

Jacek Kurski komentuje odejście gwiazd z TVP

Jacek Kurski zabrał głos i skomentował zwolnienie dwóch twarzy Telewizji Publicznej: Barbary Kurdej-Szatan i Moniki Zamachowskiej. Zobaczcie, co powiedział.

Barbara Kurdej-Szatan i Monika Zamachowska straciły pracę w Telewizji Publicznej. Było to ogromne zaskoczenie, nie tylko dla zainteresowanych, ale także dla widzów, którzy byli przyzwyczajeniu do ich obecności na mały ekranie.

Barbara Kurdej-Szatan i Monika Zamachowska zwolnione z TVP

Pół roku temu okazało się, że Barbara Kurdej-Szatan, która do tej pory prowadziła kilka programów i imprez w Telewizji Polskiej, nagle straciła pracę. Gwiazda M jak miłość nie prowadzi już The Voice of Poland i The Voice Kids, nie pojawi się też w roli gospodyni Dance, dance, dance.

Pojawiały się pogłoski, że Barbara Kurdej-Szatan została odsunięta z powodów politycznych, ponieważ jakiś czas temu aktorka poparła Paradę Równości w Warszawie, a wcześniej udzieliła wsparcia kandydatowi Koalicji Obywatelskiej w wyborach na prezydenta stolicy. Te działania były niezgodne z poglądami obecnej władzy i telewizji publicznej. Sama gwiazda swoje odejście skomentowała krótko, za telewizją tęsknią nie będzie.

Niedawno podobny los spotkał Monikę Zamachowską. Najpierw zmieniono jej współprowadzącego program Pytanie na śniadanie, zwalniając w bardzo nieładny sposób Michała Olszańskiego, a potem pożegnano się także i z nią.

Jacek Kurski komentuje zwolnienie Basi Kurdej-Szatan i Moniki Zamachowskiej z TVP

Dopiero teraz, po dłuższym czasie od opisanych wydarzeń, Jacek Kurski zabrał głos w sprawie zwolnienia obu pań. W rozmowie dla wp.pl powiedział o powodach decyzji:

Nikt nie jest na wieczność w żadnym projekcie. Nikt nie ma dożywotnich etatów. To są po prostu decyzje kierowników tych redakcji. Zawsze jest jakaś rotacja, jakaś konkurencja. Musi być rodzaj takiego pozytywnego napięcia i rywalizacji w zespołach. Nie ma w tym żadnego innego kontekstu niż merytoryczny – powiedział prezes TVP.

Zobacz: Michał Olszański komentuje z niedowierzaniem zwolnienie Moniki Zamachowskiej. Nie potrafi zrozumieć decyzji TVP


Jacek Kurski z żoną – zimowa ramówka TVP 2019

Jacek Kurski z żoną – zimowa ramówka TVP 2019

Viki Gabor i Jacek Kurski

Viki Gabor i Jacek Kurski

Jacek Kurski z żoną – Eurowizja Junior 2019 kulisy

Jacek Kurski z żoną – Eurowizja Junior 2019 kulisy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×