„Okrutne przeznaczenie zabrało mojego najukochańszego brata”. Siostra Jacka Kramka ujawniła przyczynę śmierci i datę pogrzebu

Jacek Kramek

Jacek Kramek był znanym modelem i trenerem personalnym. Niedawno w mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że 32-latek nie żyje. Jakie przyczyny doprowadziły do jego śmierci?

Jacek Kramek był związany ze światem sportu. Spełniał się jako trener personalny i współpracował z wieloma gwiazdami. Był też założycielem platformy treningowej. Chociaż miał dopiero 32 lata niedawno media obiegły informacje o jego śmierci. Te jako pierwsze przekazał profil Jacodepol.com Official:

Dziękuję Ci za ten wspólnie spędzony, szalenie cenny czas. Bardzo dużo przy Tobie się nauczyłam. Miedzy nami było dokładnie 10 lat i 10 dni różnicy w wieku. Powtarzałeś, że my baranki i do tego numerologiczne 33ki możemy zwojować świat trzymając się razem .. Cieszę się, ze przynajmniej spróbowaliśmy. Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy. 21.03.1989 – 19.07.2021.

Na te smutne wieści zareagowały gwiazdy, które współpracowały z Jackiem. W social mediach pojawiło się sporo wpisów, w których żegnali swojego przyjaciela.

Zobacz: Nie żyje znany trener personalny. Zapłakane gwiazdy w przejmujących słowach żegnają 32-letniego przyjaciela

Jacek Kramek nie żyje. Siostra ujawnia przyczyny śmierci

Śmierć Jacka skomentowała też jego siostra, Marianna Kramek. Opublikowała czarno-białe zdjęcie z bratem. Zdradziła, że znany trener personalny zmarł z powodu udaru:

Jak pewnie część z Was już wie ,okrutne przeznaczenie zabrało mojego najukochańszego brata Jacka z tego świata. Jacek zmarł 19.07.2021, nie dał rady wygrać walki z okropnym udarem. Bardzo Cię kocham braciszku… całym sercem.

Marianna ujawniła też, gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia pogrzebowa:

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 26.07.2021 o godz 11:30 w sali B w Domu Przedpogrzebowym w Warszawie ul.Wóycickiego ( cmentarz północny – brama główna przy dzwonnicy ) . Następnie odprowadzenie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Kiełpinie ( Łomianki ) przy ul.Cienistej 20. Zapraszamy wszystkich którzy chcą pożegnać Jacka razem z nami.

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach składają kondolencje i przesyłają słowa otuchy w tym trudnym dla Marianny i jej rodziny czasie.


Jacek Kramek z siostrą

Anna Lewandowska w żałobie - nie żyje Jacek Kramek

Anna Lewandowska w żałobie - nie żyje Jacek Kramek

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×