Jacek Kawalec pokazał jak bardzo wyrosła jego córka. Kalina mocno zmieniła się od ostatniego pojawienia się na salonach

Jacek Kawalec

Jacek Kawalec

Jacek Kawalec jest ojcem dwojga dzieci. Z córką Kaliną często pojawiał się na salonach. Jak zmieniła się jego pociecha? Wygląda zupełnie inaczej niż kilka lat temu. 

Jacek Kawalec w show-biznesie bryluje od lat. Jest on zdecydowanie człowiekiem wielu talentów. Doskonale czuje się zarówno przed kamerami, na deskach teatru jak i za mikrofonem. Wiele lat temu popularność przyniosło mu poprowadzenie show Randka w ciemno. Pojawił się też w jednym z najpopularniejszych serialu TVP, czyli Ranczo. Zagrał tam postać polonisty, Tomasza Witebskiego. Po tym jak zakończyło się nagrywanie premierowych odcinków i tak nie mógł narzekać na brak zajęcia. Regularnie bywał przed kamerami, a ostatnio związał się z muzyką.

Kilka miesięcy temu wokół Jacka zrobiło się naprawdę głośno. Aktor bowiem zdecydował się dołączyć do zespołu Budka Suflera. Na miejscu lidera w legendarnym zespole zajął miejsce Krzysztofa Cugowskiego, który już jakiś czas temu zrezygnował ze wspólnych występów z formacją. W fanach wzbudziło to mieszane uczucia, a były wokalista rockowej grupy skwitował to jako „demolowanie legendy”.

Jacek Kawalec pochwalił się córką. Jak wygląda Kalina?

Jacek Kawalec w branży zadebiutował w 1985 roku. Od tamtej pory regularnie pojawia się w kolejnych projektach. Nie zabrakło mu też czasu na to, aby ułożyć sobie życie prywatne. Żonę Joannę poznał na studiach w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Zakochani szybko doczekali się pierwszego dziecka. Aktor został ojcem, mając zaledwie 24 lata. Jego córka Kalina przyszła na świat w grudniu 1985 roku. Dopiero 13 lat później małżonkowie zdecydowali się na kolejne dziecko. W 1998 roku do rodziny dołączył ich syn Kajetan.

Rodzina starała się raczej żyć z dala od blasku fleszy, ale od czasu do czasu pojawiali się razem na salonach. Teraz aktor i nowy wokalista Budki Suflera pochwalił się najnowszymi zdjęciami z dorosłą już córką. Razem z Kaliną wybrali się na spacer.

Spacer z córeczką – bezcenne ❤️kocham Cię Kalinko

Posted by Jacek Kawalec on Monday, May 23, 2022

Trzeba przyznać, że jego pociecha mocno zmieniła się od czasu, gdy bywała z tatą na branżowych imprezach. Wcześniej nosiła rude włosy i zupełnie inną fryzurę. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.


Jacek Kawalec z rodziną

Jacek Kawalec z rodziną

Jacek Kawalec z córką Kaliną

Jacek Kawalec z córką Kaliną

Jacek Kawalec z córką Kaliną

Jacek Kawalec z córką Kaliną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×