„W życiu Jacka pojawiła się inna dziewczyna”. Hanna Żudziewicz z grobową miną ujawnia prawdę o partnerze. Jako dowód pokazała nagranie [WIDEO]

Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke

Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke

Hanna Żudziewicz zaniepokoiła fanów, mówiąc o innej dziewczynie, jaka pojawiła się w życiu jej partnera. Wszystko to krótko po przyjściu na świat ich wspólnego dziecka. Tę odezwę do Instagramowiczów trzeba zobaczyć.

Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke zdobyli ogromną popularność dzięki występom w programie Taniec z gwiazdami. W uwielbianym przez widzów show mieli okazję uczyć tajników tańca wiele polskich gwiazd. Z kilkoma udało im się nawet wygrać Kryształową Kulę.

Prywatnie tancerze od wielu lat są w szczęśliwym związku, choć początkowo tworzyli parę wyłącznie na parkiecie. Wspólna pasja i treningi sprawiły, że Hania i Jacek z czasem poczuli do siebie coś więcej niż tylko przyjaźń. 10 marca 2022 roku podczas wspólnej podróży do Włoch, tancerz oświadczył się swojej wybrance. Pierścionek zaręczynowy z diamentem wręczył jej w romantycznych okolicznościach w malowniczym miasteczku Portofino.

W Dniu Matki – 26 maja 2022 roku zakochani podzielili się z fanami radosną nowiną. Para opublikowała na swoich Instagramowych profilach zdjęcie z USG i poinformowała, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Zakochani nie kryli radości podkreślając, że nie mogą się doczekać momentu, kiedy będą już we trójkę. Fani gwiazd Tańca z gwiazdami zasypali przyszłych rodziców gratulacjami w komentarzach.

Już kilka tygodni po ogłoszeniu informacji, że ich rodzina niebawem się powiększy, Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke – również za pośrednictwem Instagrama – zdradzili płeć swojego dziecka. Okazało się, że dumni rodzice spodziewają się dziewczynki. Jakiś czas później szczęśliwy ojciec zdradził imię, jakie wybrali dla swojej córeczki. Zdecydowali się nazwać ją Róża.

Najpiękniejszy moment w naszym życiu.
Róża Jeschke 6.10.2022
Jesteś najpiękniejszym cudem – napisali dumni rodzice.

Hanna Żudziewicz jest zazdrosna o partnera

Para nie oszczędza fanom słodkich widoków, pokazując jak spędza wspólne chwile z córką. Najnowsze nagranie, jakie zamieściła na swoim profilu Hania Żudziewicz mogło jednak nieco zmartwić jej odbiorców. Zwłaszcza w pierwszych sekundach, gdy gwiazda wyznała, że jest zazdrosna o męża przez inną kobietę.

Kochani, w życiu Jacka pojawiła się inna dziewczyna. Podobno to miłość do końca życia. Nawet się nie ukrywają – powiedziała z grobową miną do kamery.

Chociaż w pierwszej chwili można było odnieść wrażenie, że Jeschke ma romans i zdradza swoją partnerkę na boku, to po mrożącym krew w żyłach wyznaniu widzom ukazał się kolejny filmik. Po nim mogli odetchnąć z ulgą, bo można na nim zobaczyć Jacka ze wspomnianą „inną dziewczyną”, którą jego jego córeczka.

Internauci są rozbawieni nagraniem, czego wyraz dali w komentarzach, w których dominują roześmiane do łez emoji. Musimy przyznać, że para ma do siebie dystans i doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę.


Hanna Żudziewicz

Hanna Żudziewicz

Jacek Jeschke z córką

Jacek Jeschke z córką

Hanna Żudziewicz urodziła

Hanna Żudziewicz urodziła

Komentarze

 • Gość pisze:

  No nie ścierpla mi skora ogarnela mnie zlosc ale pod koniec ulżylo Ciesze sie Waszym szczesciem. Bardzo Was lubię i calej trojce życze aby zawsze Wam zdrowie i szczescie sprzyjało.

 • Gość pisze:

  Pięknie wyglądacie, Różyczka słodka. Powodzenia i zdrowia

 • Gość pisze:

  Poprostu cudna gratulacje

 • Gość pisze:

  Poprostu cudo szczesliwosci życzę

 • Gość Ewa z Sierpca pisze:

  Och ulżyło mi tak się wystraszyłam że doszło do rozstania. Haniu i Jacku tak bardzo Was lubię życzę duużo zdrowia córeczce.

 • GośćKfdbmz pisze:

  😃😆😚😉😀🤣😗🥰🤩🤪😝😜😔😛😋🥳😇🙃😊😔🤗😶😌🥱🤫😒🥱☺️😱🙄😔🧐🤫😤☹️😢😡😰😧😲😮😯😦😠😕🤐😓🤯🤬😣😫😡😓😣😞🌜🌝🌛🌚🌞😫🤤😞😵😴😪🥴🤢🥵🥶🤮🤕🤧😷🤒🤓🤠😎🤑🤥👻🤡👽👹🎃👿💩👽😈💫👻🔥👺💯💦🙊🙈🙉💤🎊🕳️😹😺😻😸😽😾😿🙀😼🎉🧡💚❤️💛🤎♥️🖤💜💙🤍💝💖💘💌💟💔❣️💋

 • Gość pisze:

  Kaczorowska latała za nim ale ją olał zresztą jak wielu innych, aż się ukrainiec trafił…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×