Jacek Jelonek niedawno cieszył się angażem w „TzG”, a teraz takie coś… W czułych słowach pożegnał bliską sobie osobę

Jacek Jelonek

Jacek Jelonek

Jacek Jelonek z Prince Charming przekazał fanom smutne wieści. W najnowszym wpisie nie krył emocji. Co zakomunikował fanom infleuncer?

Jacek Jelonek to przystojny model. Kilka miesięcy temu widzowie śledzili jego losy w programie Prince Charming, podczas którego grono homoseksualnych panów rywalizowało o jego wdzięki. Ostatecznie Jacek wybrał Oliwera Kubiaka. Para do dziś jest ze sobą i cieszy się szczęściem. Ostatnio media poinformowały o zaangażowaniu „księcia” do Tańca z Gwiazdami. 35-latek jako pierwszy w historii formatu w Polsce zatańczy z innym mężczyzną.

W rozmowie z Jastrząb Post przyszły tancerz wyjawił, że Oliwer zachęcał go do udziału w show.

Na razie są psychiczne przygotowania. Oliwer dowiedział się jako pierwszy i jako pierwszy bardziej się ucieszył ode mnie, ja byłem bardziej zestresowany niż on. Mogę powiedzieć, że była to wspólna decyzja, bo Oliwer pchał mnie do tego, powiedział, żebym szedł.

Partner ponadto zaproponował mu pomoc w przygotowaniach.

Ja mu płakałem, że nie umiem tańczyć, on powiedział, że mnie nauczy, nauczy mnie kroków. Obudziła się we mnie natura buntownika. Wydaje mi się, że ludzie, którzy idą pod prąd i robią coś wbrew wszystkim, czego od nich oczekują, tu mówię o tym, że zatańczę z mężczyzną, to chyba są w stanie coś zmienić. Nie idę utartym szlakiem, nie zatańczę z kobietą, tylko z mężczyzną. Może to coś zmieni. I Fajnie.

Pełną rozmowę naszej reporterki z Jackiem zobaczycie poniżej.

Jacek Jelonek przekazał smutne wieści

We wtorek model podzielił się z fanami tragiczną wiadomością. Przekazał na Instastory, że ze światem doczesnym pożegnał się jego przyjaciel – Antonio Ibáñez.

Niech twoja piękna dusza spoczywa w pokoju. Jestem naprawdę załamany mój przyjacielu – napisał, dodając zdjęcie zmarłego przyjaciela.

Ibáñez był artystą pochodzącym z hiszpańskiej Andaluzji. Ukończył uniwersytet w tym mieście na kierunku związanym ze sztukami pięknymi. Występował jako aktor i parał się malarstwem. Na jego profilu na Instagramie roi się od namalowanych przez niego obrazów. Rodzinie i najbliższym przyjaciołom Antonia składamy serdeczne wyrazy współczucia.


Jacek Jelonek przekazał smutne wieści

Jacek Jelonek przekazał smutne wieści

Jacek Jelonek. Prezentacja kolekcji Sabriny Pilewicz

Jacek Jelonek. Prezentacja kolekcji Sabriny Pilewicz

Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak - 13. urodziny K MAG

Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak - 13. urodziny K MAG

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×