Jacek jednym ciosem powalił Dagmarę Kaźmierską! „Ale fikoła załapała”. Kontrowersyjne wideo trafiło do sieci

Dagmara Kaźmierska, Jacek Wójcik

Dagmara Kaźmierska, Jacek Wójcik

Dagmara Kaźmierska wrzuciła nowe wideo. Jacek Wójcik nagle wymierzył jej cios! Królowa życia aż poleciała na podłogę. To trzeba zobaczyć. 

Dagmara Kaźmierska to najpopularniejsza uczestniczka show Królowe życia. Występowała w nim u boku swoich bliskich. Wśród nich byli oczywiście: syn Conan Kaźmierski, przyjaciółka – Edyta i przyjaciel – Jacek Wójcik. Niedawno Dagmara i Jacek pogodzili się, co udokumentowali w formie wideo.

Niestety w Naszym przypadku NIEZGODA BUDUJE, ZGODA RUJNUJE Tym razem padło na … Na szczęście TOPÓR WOJENNY „WBITY” Dagmarka & Dżejk powrócili Tęskniliście ? Buziaki Kochani – napisała królowa życia.

Deklaracja zapoczątkowała nową porcję wygłupów w wykonaniu tego gwiazdorskiego duetu. 8 marca Dagmara zaprezentowała, jak wykonuje przed Jackiem „striptiz„. Przynajmniej w ten sposób określiła swój taniec.

STRIPTIZ DLA DŻEJKA Z OKAZJI DNIA KOBIET. A DLA WAS SZYBSZEGO BICIA SERCA KOCHANE MOJE. Dziś Nasz Dzień. Całujemy z Dżejkiem bardzo mocno. Aaaa i dziś tańczycie dla swoich Mężczyzn, żeby nie było. A jak nie potraficie to się mi przypatrzcie – zażartowała.

W weekend na profilu Dagmary zagościł kolejny humorystyczny materiał.

Dagmara Kaźmierska otrzymała cios od Jacka Wójcika

Duet przyjaciół nagrał moment, gdy oboje głośno rechotali z tego, co Dagmara pokazywała w telefonie komórkowym. W pewnym momencie, dość niespodziewanie, Jacek wymierzył przyjaciółce cios z otwartej ręki: królowa życia w jego skutek spadła z kanapy. Oczywiście, scena została zainscenizowana, choć sam pomysł jest nieco kontrowersyjny. Widać, że cios był delikatny, a nikomu nic się nie stało!

Mówią, że śmiech to zdrowie. Jednak u Nas chyba poszło za grubo. Buziaki Kochani. A wszystkim Panom dziś podwójne. Udanego wieczoru – Dagmara i Jacka zwrócili się do swoich followersów.

Film przypadł do gustu internautom, czego wyraz dali w sekcji komentarzy.

  • Ja po prostu Was uwielbiam zawsze na wesoło. I tak powinno się iść przez życie.

  • Oglądam te „diabelnie boskie” i brakuje Królowej Matki… Jednak wyszło im tania podróba bez Pani. To jak Kuchenne rewolucje bez Magdy Gessler

  • Jacek jak tupta hahahaha. Pozdrawiam młodych wariatów.

  • Ale Dagmara fikoła zapodała.

  • Jack i Ty to miazga zróbcie jakiś stand up czy kabaret załóżcie, bo sikam z Was zawsze – to ich wpisy.

Jak wam się podoba nowy żart?

Conan Kaźmierski – jak idzie ma nauka?

A co słychać u Conana? Młody mężczyzna jest zajęty studiowaniem. Tak jego mama mówiła w wywiadzie dla Party.pl:

Nie wiem skąd on ma taką głowę, ale ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia. (…) Ewa, jego dziewczyna mówi: „pani Dagmarko, jemu teraz lepiej idzie ode mnie, on teraz się tylko uczy, on się tak ciężko uczy, on nie ma już na nic czasu”. (…) Naprawdę mu to dobrze idzie i to lubi – i to jest fajne. Tak jak to idzie teraz, to myślę, że będzie dobrym lekarzem – zachwalała syna.

I oby rodzinne marzenia Kaźmierskich się spełniły.


Dagmara Kaźmierska otrzymała cios od Jacka Wójcika

Dagmara Kaźmierska otrzymała cios od Jacka Wójcika

Dagmara Kaźmierska otrzymała cios od Jacka Wójcika

Dagmara Kaźmierska otrzymała cios od Jacka Wójcika

Dagmara Kaźmierska otrzymała cios od Jacka Wójcika

Dagmara Kaźmierska otrzymała cios od Jacka Wójcika

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×