Jacek Borkowski pochwalił się zdjęciem młodszej córki. 16-letnia Magda wyrosła na prawdziwą piękność

Jacek Borkowski z żoną i dziećmi

Jacek Borkowski z żoną i dziećmi

Jacek Borkowski jest bardzo dumny ze swoich dzieci. Kilka dni temu pochwalił się 19-letnim synem, a teraz pokazał, jak obecnie wygląda jego młodsza córka, Magda.

Jacek Borkowski to aktor, który zyskał ogromną popularność dzięki serialowi Klan. W formacie od samego początku wcielał się w rolę Piotra Rafalskiego. Jego postać przeszła wiele perypetii, ale mimo to nadal nie traci na popularności. Na ekranie pojawia się od ponad dwóch dekad. Artysta czuje się jak ryba w wodzie nie tylko przed kamerami, ale także na deskach teatru.

Borkowski regularnie pojawia się także w popularnych programach rozrywkowych. Ma nie tylko świetne poczucie humoru, ale i jest bardzo utalentowany wokalnie, dzięki czemu otrzymał zaproszenie do show pt. Jak oni śpiewają. Aktor ma na swoim koncie pokaźną dyskografię, która cieszy się sporym zainteresowaniem melomanów.

W ostatnim czasie o Jacku zrobiło się głośno w mediach, ponieważ stwierdzono u niego zarażenie koronawirusem. Mężczyzna źle znosił chorobę, a jego stan był bardzo poważny. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, że miał zaledwie 20% szans na przeżycie.

Jestem w tej sytuacji komfortowej, że na razie nie potrzebuję dodatkowych usług. W tamtym roku przeszedłem COVID-19, który dopadł mnie dość mocno i można powiedzieć, że oceniano mnie w 20% na przeżycie. Więc to, co mówię, zawsze mną targa emocjonalnie. Tutaj, w moim przypadku, opieka zdrowotna jeśli chodzi o szpital, w którym byłem, a byłem w szpitalu w Wołominie, to tylko mogę się ukłonić.

Na szczęście 62-latek ma ten trudny czas już za sobą i obecnie cieszy się wspólnymi chwilami spędzonymi w gronie najbliższych.

Jacek Borkowski pochwalił się zdjęciem córki

Artysta może pochwalić się nie tylko ogromnym dorobkiem artystycznym, ale i udanym życiem prywatnym, choć nie zawsze tak było. Przez długi czas szukał szczęścia w miłości, a na swoim koncie ma trzy małżeństwa. Jeszcze za czasów studiów poślubił Elżbietę Jasińską. Jego drugą żoną była Katarzyna, z którą doczekał się córki, Karoliny. Po raz trzeci ślubował Magdalenie Gotowieckiej, która w 2016 roku zmarła na raka. Miała zaledwie 42 lata. Od tamtego czasu samotnie wychowuje dwoje ich dzieci: syna Jacka i córkę Magdę.

Aktor jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chwali się kolejnymi projektami zawodowymi oraz kadrami z życia prywatnego. Kilka dni temu pokazał, jak obecnie wygląda 19-letni junior, a teraz pochwalił się córką. Imienniczka jego żony lada moment skończy 16 lat i ma piękne, brązowe włosy oraz delikatne rysy twarzy.

Madzia dorasta…

Internauci nie szczędzą pod jej adresem komplementów.

  • Piękna dziewczyna.
  • O WOOOOW!
  • Ależ piekna dziewczynka.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia nastolatki z okresu dzieciństwa. Prawda, że bardzo się zmieniła od tamtego czasu?


jacekborkowskiart_272719302_478099017046432_1385900473764636668_n.webp
Jacek Borkowski z dziećmi

Jacek Borkowski z dziećmi

Jacek Borkowski z dziećmi

Jacek Borkowski z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×