Jacek Borkowski pokazał syna. 19-letni junior wyrósł na niezłe ciacho! Z taką urodą mógłby być amantem kina

Jacek Borkowski

Jacek Borkowski

Jacek Borkowski jest ojcem trojga dzieci. Właśnie pochwalił się w sieci zdjęciem jedynego syna. Aktor pęka z dumy i chwali się fanom przystojnym juniorem. Zobaczcie ich razem. 

Jacek Borkowski to aktor, który jest fanom doskonale znany z serialu Klan. Tam od samego początku wciela się w Piotra Rafalskiego. Jego postać przeszła wiele perypetii, ale nadal nie traci na popularności wśród widzów. Na ekranie pojawia się od ponad dwóch dekad. Aktor wspaniale czuje się nie tylko na szklanym ekranie, ale także na deskach teatru.

Chętnie przyjmuje też propozycje występów w popularnych programach rozrywkowych. Ze względu na swoje umiejętności wokalne pojawił się w show Jak oni śpiewają. Aktor może pochwalić się nie tylko pamiętnymi rolami, ale także całkiem pokaźną dyskografią.

Ostatnio fani byli zaniepokojeni tym, co dzieje się z jego zdrowiem. Okazało się, że jest on zarażony koronawirusem i źle znosi chorobę. Jego stan był bardzo poważny, o czym opowiedział w ostatniej rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Jestem w tej sytuacji komfortowej, że na razie nie potrzebuję dodatkowych usług. W tamtym roku przeszedłem COVID-19, który dopadł mnie dość mocno i można powiedzieć, że oceniano mnie w 20% na przeżycie. Więc to, co mówię, zawsze mną targa emocjonalnie. Tutaj, w moim przypadku, opieka zdrowotna jeśli chodzi o szpital, w którym byłem, a byłem w szpitalu w Wołominie, to tylko mogę się ukłonić.

Jacek Borkowski pochwalił się synem

Jacek Borkowski zdecydowanie nie może narzekać na swoją karierę. Debiutował na scenie już w 1970 roku i od tamtej pory cały czas jest obecny w show-biznesie. Aktor niestety długo nie mógł znaleźć szczęścia w miłości. Był trzykrotnie żonaty. Na studiach poślubił Elżbietę Jasińską. Jego drugą żoną była Katarzyna, z którą ma córkę Karolinę. Po raz trzeci ożenił się z Magdaleną Gotowiecką. Kobieta w 2016 roku zmarła na raka mając zaledwie 42 lata. Z ostatniego małżeństwa doczekał się dwojga dzieci syna Jacka i córki Magdy.

Gwiazdor jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie utrzymuje stały kontakt z fanami. Tam właśnie postanowił pochwalić się najnowszym zdjęciem z 19-letnim juniorem.

Junior i senior… – napisał.

Trzeba przyznać, że Jacek Borkowski junior jest równie przystojny co jego ojciec i zdecydowanie mógłby zrobić karierę w show-biznesie.


Jacek Borkowski z synem Jackiem juniorem

Jacek Borkowski z synem Jackiem juniorem

Jacek Borkowski z dziećmi na wakacjach

Jacek Borkowski z dziećmi na wakacjach

Jacek Borkowski przedstawił Paulinę Koziejowską dzieciom

Jacek Borkowski przedstawił Paulinę Koziejowską dzieciom

Komentarze

 • Gość Kornelia pisze:

  Tylko kobiety się starzeją, faceci sa wiecznie modzi..Oni siebie inaczej widzą w lustrze.Mysle,że to ich problem,a nam czasem przykro,

 • Gochna pisze:

  Pan Karol to mężczyzna z klasą, Borkowski to bawidamek.

 • gość pisze:

  Widziałam przystojniejszych

 • Gość pisze:

  „Gość22 stycznia 2022 o 19:52
  62 lata pan Borkowski skończył”

  No przeciez widac wyraźnie, że ktoś wkleił cytat z okresu, kiedy to mówił.

 • Gość pisze:

  Podobny do mamy

 • Gość Marta pisze:

  Młody przystojny , a uroda po pięknej mamie .🌝

 • Gość pisze:

  Na widok Borkowskiego mam cofkę…
  Nigdy nie zapomnę wypowiedzi tego prymitywa…
  „Casting na moją żonę trwa. Sylwia była dla mnie za stara – wyjaśnia dobiegający sześćdziesiątki aktor na pytanie, dlaczego z dnia na dzień usunął ze swojego Facebooka wszystkie zdjęcia swojej nowej dziewczyny. Z artystką człowiek by zwariował, bo mają pod kopułą nie w porządku . Partnerka Karola Strasburgera jest od niego o 38 lat młodsza. To mnie inspiruje. Teraz szukam kogoś takiego. Jak już brać to nie z second handu. Tego kwiatu to pół światu! Karol dał czadu, to ja nie będę gorszy.”
  Cham i prymityw, do tego nie rozumie, że Strasburger to nie jego poziom. Serialowo- tabloidow aktorzyna, chce się stawiać na równi z aktorem, który ma za sobą kultowe rolę, które na zawsze się zapisały w polskiej kinomatografii.
  Substytut faceta…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×