Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska podjęli przełomową decyzję! Koniec roku będzie należał do nich!

Jacek Borkowski z Pauliną Koziejowską

Jacek Borkowski oświadczy się Paulinie Koziejowskiej?

Jacek Borkowski z Pauliną Koziejowską każdą wolną chwilę spędzają razem. Para zdążyła już opowiedzieć o łączącym ich uczuciu w programach śniadaniowych. Podczas wywiadów w Dzień Dobry TVN i Pytaniu na śniadanie nie szczędzili sobie czułych gestów. Wszystko wskazuje na to, że ich miłość jest gorąca jak plaże na Dominikanie. Nic więc dziwnego, że Jacek i Paulina są gotowi na rewolucję w ich związku.

Jakiś czas temu Koziejowska w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że jest gotowa na ślub i dzieci z nowym partnerem. Borkowski dodał, że jeśli na świat przyjdzie ich wspólne dziecko, to otrzyma ono imię po matce albo ojcu. Okazuje się, że szanse na powiększenie rodziny aktora są całkiem spore, bowiem plotki głoszą, że para ma wkrótce zaręczyć się!

Przełomowy moment ma nastąpić już w Sylwestra, którego zakochani spędzą w bajkowej Krynicy Górskiej, która w grudniu przypomina krainę śniegu. Jacek ma poprosić Paulinę o rękę w zimowym anturażu, wcześniej jednak, zgodnie z tradycją, musi dostać zgodę jej rodziców, co powinno być tylko formalnością. Według zapewnień pogodynki NOWA TV, jej mama jest zauroczona przyszłym zięciem, który urodził się w tym samym roku co ona.

Mama dziennikarki miała okazję poznać Jacka już jakiś czas temu. Borkowski i Koziejowska uczestniczyli w rodzinnym obiedzie, podczas którego poinformowali rodziców o swoim związku.

Czy tym sposobem poznaliśmy pierwszą parę w polskim show-biznesie, która pobierze się w 2019 roku?

Paulina Koziejowska nieźle się rozpędziła! Opowiedziała nam o ślubie i dzieciach z Jackiem Borkowskim [WIDEO]

Wspaniała wiadomość! Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska wybrali imię dla swojego dziecka!

Nagi Jacek Borkowski pokazał pikantne zdjęcie z roznegliżowaną Pauliną Koziejowską! Wpuścili Internautów do swojego łóżka!


Nagi Jacek Borkowski w łóżku z Pauliną Koziejowską

Nagi Jacek Borkowski w łóżku z Pauliną Koziejowską

Jacek Borkowski, Paulina Koziejowska i Magda Borkowska

Jacek Borkowski, Paulina Koziejowska i Magda Borkowska

Jacek Borkowski, Paulina Koziejowska i Magda Borkowska

Jacek Borkowski, Paulina Koziejowska i Magda Borkowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×