Jacek Borkowski ostro o Dorocie Naruszewicz: „Widzowie Klanu niczego nie stracili”. Nie szczędził cierpkich słów pod adresem serialowej żony

Jacek Borkowski i Dorota Naruszewicz

Jacek Borkowski i Dorota Naruszewicz

Jacek Borkowski to popularny aktor, którego od lat możemy oglądać w słynnej telenoweli Klan. Teraz artysta w bardzo odważnych słowach wypowiedział się na temat serialowej partnerki.

Klan, to telenowela emitowana na antenie nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat, która wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Przez ten czas przez serial przewinęła się cała plejada polskich aktorów. Jedni znikają z produkcji, ale zaraz pojawiają się nowi. Jedną z aktorskich zmian zaskakująco skomentował niedawno Jacek Borkowski

Aktor wciela się w postać psychologa Piotra Rafalskiego. Jego żonę, Beatę Rafalską-Borecką, przez wiele lat grała Dorota Naruszewicz, która w 2011 roku zdecydowała się odejść z produkcji i spróbować swoich sił w innych projektach.

Borkowski zniknięcie serialowej partnerki skomentował raczej bez sentymentu. Dziennikarzom Faktu zdradził, że jakoś specjalnie o tym nie rozmyśla i nie tęskni za koleżanką z planu:

Nie mam czasu aby tęsknić za Dorotą Naruszewicz. Wprawdzie ona bardzo dobrze grała swoją rolę, ale przyszła do tej samej postaci inna koleżanka, którą bardzo cenię.

Bardzo oschle i chłodno dodał, że zakończenie współpracy aktorki z produkcją niewiele zmieniło:

Widzowie nic nie stracili, że odeszła Dorota.

Trzeba przyznać, że to bardzo zaskakujące podejście. Zazwyczaj aktorzy, którzy przez kilka lat grają u swojego boku, czują się do siebie przywiązani. No ale jak widać, są wyjątki od tej reguły.

Kto zastąpił Dorotę Naruszewicz w Klanie?

Miejsce Doroty Naruszewicz zajęła inna znana aktorka. Od wielu lat u boku postaci granej przez Borkowskiego możemy zobaczyć Magdalenę Wójcik.

Byłem z Magdą Wójcik razem w jednym teatrze wiele lat i dobrze nam się pracuje. To świetna aktorka, zrobiła z Beaty troszkę inną kobietę, co na pewno też odświeżyło serial – skomenował gwiazdor.

Aktorzy grają w produkcji zgrane małżeństwo. Jakiś czas temu głośno było o tym, że między Jackiem Borkowskim i Magdą Wójcik iskrzy też poza planem (czytaj więcej). Jak widać, nietrudno przenieść emocje z ekranu do życia codziennego.


Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik

Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik

Jacek Borkowski

Jacek Borkowski

Jacek Borkowski

Jacek Borkowski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pewnie dostał kosza, bo to podrywacz nad podrywacze i teraz się mści. Pani Dorota, szanująca się kobieta zapewne nie mogła znieść jego podrywów i wolała zrezygnować z roli. Jemu to nie przeszkadza, bo zastąpiła go jego dawna kochanica, a więc przychylna umizgom podstarzałego lowelasa.

 • Anna pisze:

  Pan Borkowski nie należy do zdolnych aktorów. Ktoś taki nie powinien negatywnie wypowiadać się na temat gry aktorskiej koleżanki po fachu. Brakuje mi w tym serialu pani Doroty.

 • Gość pisze:

  Pan Borkowski nie należy do zdolnych aktorów. Ktoś taki nie powinien negatywnie wypowiadać się na temat gry aktorskiej koleżanki po fachu. Brakuje mi w tym serialu pani Doroty.

 • Ola pisze:

  Bardzo niekulturalnie się ten pan wypowiedział, nie powinien wypowiadac się za widzów to raz a dwa mi osobiście bardzo brakowalo Pani Doroty po porzuceniu roli Beaty bo grala charyzmatycznie po prostu ma to coś co powoduje, ze chce sie na nią patrzeć. Pan Borkowski niestety ma maniere w głosie i w sobie, gra bezplciowo…a gra pani Wojcik to jest po prostu jakies nieporozumienie i do tego ta sztuczna treska na jej głowie …tesknie za dawną Beatką

 • Freud pisze:

  A ja bym chciał żeby było jak jedzą zupę idą do kibla spis w łóżku i co robią pod kołdrą a nawet jak koldra zsunie się z ciał kochanków to by było super

 • Gość pisze:

  jak ja nie lubie tego typa!!!! Pani Naruszewicz pewnie dala poped temu erotomanowi i tyle w temacie !!!!

 • GośćRena pisze:

  Wredny!!!

  • Gośćm pisze:

   Pani Dorota piękna kobietę, bardzo mi jej brakuje i niestety oglądam juź serialu. Na pewno. Wójcik i Borowskiego niestety da się patrzeć

 • Gość pisze:

  Jak grała Dorota Naruszewicz to nie byli małżeństwem. A Magda Wójcik gra beznadziejnie ( sztuczna i sztywna). Dorota grała tą rolę 100 razy lepiej.

 • Gość pisze:

  Na Oskara to ona nie zasługuje Ale gra nieźle Jakby on odszedł to widzowie nic by nie stracili z całą pewnością Ba sporo by się ucieszyło…
  A jakby Klan w ogóle zniknął z anteny to nikt by też nic nie stracil

 • Gość pisze:

  Dlaczego wypowiada si Pan w imieniu widzów? Wg mnie to Pan jest aktorem, którego źle się ogląda. Pana przerośnięte ego przebija się przez wszystkie Pana rolę.

 • Gość pisze:

  Co się bucu czepiasz kobiety

 • Gość pisze:

  Pani Dorota piękna i sympatyczna a Jacek jakiś nijaki tak i pani Wójcik. Mógłby zamknąć dziub bo to nie przystoi takie ploty rozsiewać. Chce zaistnieć to może w inny sposób

  • Gość pisze:

   Bardzo niemiły i zarozumiały facet. Straszny buc, jako aktor też wielkiej kariery nie zrobił. Przykre, że tak nieładnie wypowiada się o koleżance.

 • Anula pisze:

  Pani Dorota lepiej grała swoją rolę w Klanie,była taka prawdziwa i wiarygodna.Lubiałam jak grała Beatę👍

 • Ula55 pisze:

  Pan Borkowski też do miłych nie należy . Mam możliwość widywania go prywatnie . Nie jest zbyt sympatyczny

  • Martyna pisze:

   Mnie kiedyś prawie potrącił autem w Wawrze, jechałam rowerem, w ciąży, ale po ścieżce rowerowej, a ten buc wyjechał z boku i tylko mignęła mi jego twarz z obłędem, to był 2016 rok. Nawet nie zwolnił.

 • Wrrr pisze:

  Dorotę dobrze wspominam a na takie komentarzr jak ten p.borkowskiego szkoda czasu i miejsca

 • Gość pisze:

  Myślałam że to Rozenek na zdjeciu na górze. Identyczna.

 • Ted pisze:

  Dorotę dobrze wspominam a na takie komentarzr jak ten p.borkowskiego szkoda czasu i miejsca

 • Aneta pisze:

  Jak ty byś odszedł z serialu, widzowie również niczego by nie stracili.

 • Gość pisze:

  Bardzo nieładnie wypowiadać się źle o koleżance z planu i to w imieniu widzów to samo ja mogę powiedzieć o Panu że widzowie nic by nie stracili gdyby Pana już w tym serialu nie bylo-nudny

 • Edward pisze:

  jaka urocza wypowiedz i osobowość! Jaki beznadziejny artykul!

 • Gość pisze:

  To kto teraz szturcha

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×