Jacek Borkowski nie chce ożenić się z… – tak twierdzi tabloid

Jacek Borkowski nie chce się ożenić z żadną aktorką?

Rok temu Jacek Borkowski pochował żonę. Nauczył się już łączyć obowiązki zawodowe z tymi domowymi. Do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze miłości.

Kilka miesięcy temu spekulowano, że z Magdaleną Wójcik – koleżanką z planu serialu Klan łączy go coś więcej, niż przyjaźń. Tygodnik Świat i Ludzie twierdzi, że dzieci aktora bardzo ją polubiły i zaczęły traktować jak domownika. A co na temat ewentualnych związków twierdzi sam zainteresowany?

Mam już swoje lata, swoje doświadczenia. Czuję wielki respekt do aktorek, z którymi gram, ale nigdy nie ożenię się już z aktorką. Zrobiłem to raz w życiu i nie był to najszczęśliwszy związek. Dwoje aktorów w domu to o jednego za dużo – wyznał Borkowski w tygodniku.

Wspomnianą aktorką była Elżbieta Jasińska, którą aktor poślubił jeszcze na studiach.

Kiedy się pobieraliśmy, miałem już dyplom i pracę w teatrze. Ona dopiero kończyła studia. Poprosiłem Andrzeja Ziębińskiego, dyrektora Teatru Ziemi Mazowieckiej, żeby dał jej etat. I dostała go – wspomina aktor.

Niestety miłość nie przetrwała i rozwiedli się już po ośmiu miesiącach. Obecnie Jacek Borkowski nie zamyka się na miłość, ale nie będzie jej też szukał na siłę.  Jak sam mówi najważniejsze są dla niego dzieci.

Zobacz także: To już koniec wojny w rodzinie Jacka Borkowskiego? Tabloid informuje, że aktor przegrał sprawę w sądzie i podał jego wyrok

Jacek Borkowski o ślubie

Jacek Borkowski o ślubie

Jacek Borkowski i Magdalena Wójcicka serialową parą

Jacek Borkowski nie chce się żenić z żadną aktorką


Jacek Borkowski

Jacek Borkowski

Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik

Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik

Jacek Borkowski z dziećmi na wakacjach

Jacek Borkowski z dziećmi na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×