Gwiazdor „Klanu” skarży się na szwagierkę do ministra sprawiedliwości! Zbigniew Ziobro jest jego ostatnią deską ratunku?

Jacek Borkowski walczy o dzieci

Jacek Borkowski po śmierci swojej żony Magdy nieustannie toczy bój ze swoją teściową i szwagierką. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że gwiazdor Klanu zgłosił matkę zmarłej kobiety na prokuraturę. Konflikt dotyczył niespłacania kredytu, który teściowa aktora wzięła dla córki i zięcia. Borkowski nie zamierzał tłumaczyć się matce swojej żony i skierował sprawę na ścieżkę sądową.

Jak informuje Super Express, Borkowski wszedł teraz na ścieżkę wojenną ze swoją szwagierką. Spór rozpoczęły domniemania aktora, jakoby siostra zmarłej żony zabrała pamiątki komunijne jego dzieci. Jacek Borkowski podejrzewa również, że kobieta zabrała pierścionek zaręczynowy i obrączkę zmarłej Magdy, dlatego  zgłosił sprawę na policję, która uznała siostrę Magdy za niewinną, a biżuteria trafiła do depozytu. Aktor nie ma zamiaru tak łatwo się poddawać i będzie dalej dociekał prawdy:

Oczywiście odwołam się od tego wyroku, gdzie tylko będę mógł. Nie mogę pojąć, jak można tak zrobić, jak można dawać taki przykład siostrzeńcom i jeszcze domagać się sądownie praw do spotkań z nimi? Wolę izolować dzieci od takich osób. – czytamy w najnowszym wydaniu Super Expressu.

Jacek Borkowski łapiąc się wszelkich metod uratowania swojej reputacji i udowodnienia swojej racji postanowił napisać list do samego Zbigniewa Ziobry:

Zdenerwowałem się i napisałem pismo do samego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Chcę, żeby mi wyjaśnił, jak mam wytłumaczyć ten wyrok dzieciom. Czy mam im mówić, że mogą wynosić z cudzych domów rzeczy i że to jest w porządku? Mnie w domu uczono czegoś innego: zabieranie rzeczy, które nie należą do ciebie, jest złe i takie zasady do tej pory wpajałem dzieciom, mam nadzieję, że nie będę musiał ich zmieniać – powiedział dla Super Expressu Borkowski.

Gwiazdor Klanu bardzo wierzy w pomoc Ministerstwa Sprawiedliwości i cierpliwie czeka na satysfakcjonującą odpowiedź.

Czekam cierpliwie na odpowiedź i mam nadzieję, że uzyskam ją jeszcze przed rozprawą apelacyjną. – przyznał aktor.

Jacek Borkowski nie ma chwili spokoju! Jego teściowa rozmawia z duchem niezadowolonej żony

Gala Akademii Dobrego Stylu 2016 - Jacek Borkowski

Gala Akademii Dobrego Stylu 2016 – Jacek Borkowski


Jacek Borkowski nie pozwoli odebrać sobie dzieci

Jacek Borkowski nie pozwoli odebrać sobie dzieci

Anna Powierza i Jacek Borkowski - Pytanie na śniadanie 25.03

Anna Powierza i Jacek Borkowski - Pytanie na śniadanie 25.03

All-ONS_01137284-Jacek_Borowski_z_rodzina

Jacek Borkowski z żoną i dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×