Jacek Borkowski ma nową ukochaną? Wpadła mu w oko seksowna aktorka

Jacek Borkowski

Jacek Borkowski

Jacek Borkowski ma romans ze swoją agentką?

Jacek Borkowski znalazł nową miłość po rozstaniu z Pauliną Koziejowską? Aktor i pogodynka rozeszli się kilka tygodni temu, a już plotkuje się, że ma nową wybrankę. Sama Koziejowska ruszyła już do przodu, a co z jej byłym partnerem? Kim jest jego nowa ukochana?

Rozstanie Jacka Borowskiego i Pauliny Koziejowskiej było równie niespodziewane co sam ich związek. Para poznała się podczas wrześniowego pokazu mody i od razu wpadła sobie w oko. W mediach sporo mówiono o ich relacji, głównie ze względu na różnicę wieku, która dzieliła aktora i śliczną pogodynkę. Jacek i Paulina nic sobie z tego jednak nie robili – ich związek nie przetrwał jednak na tyle długo, by różnica wieku faktycznie zaczęła dawać się we znaki. Paulina ruszyła do przodu i już kilka tygodni temu chwaliła się nowym ukochanym na gorących, egzotycznych wakacjach. A co z Jackiem?

W jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że nie zamyka się na miłość. W rozmowie z Twoim Imperium wyjawił, że… jest już gotowy na randkowanie!

Teraz szykuję się do premiery teatralnej i nie mam do tego głowy. Ale potem bardzo chętnie. Na randki będę chodził, bo zawsze mam do tego nastrój – wyznał aktor

Premiera już za nim, ale plotkuje się, że nie tylko premiera. W show-biznesie krążą spekulacje na temat relacji Borkowskiego i jego agentki, Moniki Dubisz, która zagrała także w nowej sztuce aktora. Pozował z nią dumnie na ściance i zaprosił ją nawet do wspólnego zdjęcia z dziećmi.

Myślicie, że to ona zastąpiła Paulinę?

Jacek Borkowski zabrał głos pierwszy raz po rozstaniu! Paulina Koziejowska nie będzie zachwycona

Paulina Koziejowska ma nowego chłopaka! Pociesza się po rozstaniu z Jackiem Borkowskim?

Jacek Borkowski nieźle nastraszył piękną pogodynkę. Zdradziła nam prawdziwe powody rozstania [WIDEO]


Jacek Borkowski ma romans z Moniką Dubisz?

Jacek Borkowski ma romans z Moniką Dubisz?

Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski świętują 100-lecie niepodległości Polski

Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski świętują 100-lecie niepodległości Polski

Nagi Jacek Borkowski w łóżku z Pauliną Koziejowską

Nagi Jacek Borkowski w łóżku z Pauliną Koziejowską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×