Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Meghan Markle pokazała się pierwszy raz po ślubie. Wyglądała jak księżna Kate! Można się pomylić!
Meghan Markle pokazała się pierwszy raz po ślubie. Wyglądała jak księżna Kate! Można się pomylić!

Meghan Markle pokazała się pierwszy raz po ślubie. Wyglądała jak księżna...

Meghan Markle pokazała się pierwszy raz po ślubie....

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu Meghan i Harry’ego!
Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu Meghan i Harry’ego!

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu...

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na...

Goście Harry’ego i Meghan stanęli jak wryci na jej widok! Śliczna bratanica księżnej Diany wygląda jak jej klon!
Goście Harry’ego i Meghan stanęli jak wryci na jej widok! Śliczna bratanica księżnej Diany wygląda jak jej klon!

Goście Harry’ego i Meghan stanęli jak wryci na jej widok! Śliczna...

Goście Harry’ego i Meghan stanęli jak wryci na...

Dziś wtorek, 22.05.2018

Johnny Depp straci rolę w filmie „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” przez oskarżenia o przemoc?! Jest oficjalne oświadczenie produkcji!J.K. Rowling broni Johnny’ego Deppa przed oskarżeniami

Fani Harry’ego Pottera i twórczości J.K. Rowling po raz pierwszy stanęli przed poważnym rozłamem w swojej społeczności. Wszystko przez Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć, a raczej przez obsadę filmu. Gdy okazało się, że w roli Grindelwalda wciąż obsadzony jest Johnny Depp, oskarżony przez Amber Heard o pobicie i przemoc domową, wśród miłośników opowieści ze świata młodego czarodzieja rozpętało się piekło. Warner Bros, zajmujące się produkcją nowej serii ze świata Pottera zostało zalane prawdziwą powodzią niepochlebnych opinii, a na samego aktora spadła potężna fala krytyki.

Przez długi czas nie było odpowiedzi od żadnej ze stron, w końcu jednak sama Rowling postanowiła ukrócić fanowskie fantazje i przypomnieć, że wszyscy na planie drugiej części przygód Newta Scamandera wiedzą co robią:

Kiedy Johnny Depp został obsadzony w roli Grindelwalda pomyślałam, że będzie cudowny w tym wydaniu. Niestety, podczas gdy kręcił sceny do swojego cameo w pierwszym filmie, niefortunne historie zaczęły pojawiać się w prasie i mocno zaniepokoiły nie tylko mnie, ale również osoby blisko związane z filmem

Fani Harry’ego Pottera mają prawo do pytań i obaw co do decyzji o kontynuowaniu współpracy z Deppem w tej roli. Dawid Yates, który od lat pracuje nad „Potterem” mówił już, że oczywiście, mieliśmy wątpliwości i rozważaliśmy ponowny casting na tę postać. Rozumiem, że niektórzy mogą być zdezorientowani i niezadowoleni, że tak się nie stało.

Ogromne, wspierające się społeczeństwo, które przez lata urosło wokół „Harry’ego Pottera” to jedna z największych radości w moim życiu. Dla mnie, osobiście, brak możliwości mówienia o tej sytuacji otwarcie z fanami było trudne, frustrujące i czasem bolesne. Niemniej jednak, podjęliśmy decyzję o ochronie prywatności dwojga ludzi, którzy wyrazili pragnienie by ruszyć ze swoim życiem do przodu. Musimy to szanować. Opierając się na naszym porozumieniu i zrozumieniu dla okoliczności, wraz z ekipą filmową zdecydowaliśmy, że nie tylko jesteśmy zadowoleni z obecnej obsady, ale również naprawdę cieszy nas to, że Johnny gra jedną z głównych ról.

Zakochałam się w dwóch pierwszych scenariuszach, kiedy je pisałam i nie mogę się doczekać aż fani zobaczą „Zbrodnie Grindelwalda„. Zaakceptowałam, że będą tacy, którym nie spodoba się nasz wybór aktora, wcielającego się w główną postać w drugiej części filmu. Niemniej jednak, sumienie jednostki nie podlega ocenie ogółu. W fikcyjnym świecie i poza nim, wszyscy musimy robić to, co uważamy za słuszne i dobre.

Myślicie, że to oświadczenie na dobre zakończy spekulacje na temat zasadności obsadzenia Deppa w filmie?

Tego się nie spodziewaliśmy! Gwiazda „Harry’ego Pottera” wzięła potajemny ślub!

Nie żyje gwiazda Harry’ego Pottera

Seksowna bielizna dla fanów Harry’ego Pottera! To jest dopiero prawdziwa sypialniana magia!

Czy padłeś/aś ofiarą przemocy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×