Izabella Scorupco pokazała trzeciego męża. Czarne okulary, dżinsowa koszula i butla szampana w dłoniach. Ale ciacho!

Izabella Scorupco

Izabella Scorupco

Izabella Scorupco pochwaliła się w social mediach zdjęciem swojego trzeciego męża. To prawdziwy przystojniak. Jak wygląda miłość jej życia?

Izabella Scorupco to aktorka pochodząca z Bydgoszczy. Już jako młoda dziewczyna przeprowadziła się do Szwecji. Na obczyźnie zrobiła sporą karierę. Popularność zapewniła jej rola dziewczyny Jamesa Bonda w filmie GoldenEye.

Wystąpiła też w produkcjach, takich jak: Ogniem i mieczem, Władcy ognia, Egzorcysta: początek, Granice wytrzymałości, Klub Dzikich Kotek, Burza z krańców ziemi. Międzynarodową karierę udało się jej połączyć z udanym życiem osobistym i rodzinnym.

W 1996 roku wyszła za sportowca Mariusza Czerkawskiego. Para doczekała się córki: Julii. Niestety jej rodzice nie przetrwali próby czasu. Kolejnym mężem Izabelli był Amerykanin Jeffrey Reymond. Z tego związku urodził się syn Jacob. Relacja zakończyła się rozwodem w 2015 roku. Po raz trzeci Izabella stanęła na ślubnym kobiercu ze Szwedem Karlem Rosengrenem. Uroczystość miała miejsce w październiku 2019 roku. Małżonkowie na stałe mieszkają na Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Izabella Scorupco pokazała trzeciego męża. Jak wygląda?

52-letnia piękność przed kilkoma dniami pokazała na Instagramie zdjęcie męża. Fotografia została zrobiona przy okazji jego urodzin. Karl zapozował w okularach przeciwsłonecznych i koszuli dżinsowej. W jego ustach znalazł się papieros, a w dłoniach – butelka szampana.

Człowiek-legenda. Wszystkiego najlepszego dla mojego najpiękniejszego męża i najlepszego przyjaciela. Kocham cię, jak stąd do księżyca i z powrotem, do nieskończoności i poza nią, na wieki wieków – Izabella napisała w opisie fotki.

W komentarzach pod ujęciem zaroiło się od wpisów w trzech językach: po angielsku, szwedzku i po polsku. Fani z całego świata życzyli Karlowi wszystkiego najlepszego, a przy okazji zachwalali jego niebagatelną, bardzo męską urodę.

W galerii pod tekstem zamieściliśmy więcej zdjęć przystojniaka i jego pięknej żony.

Jak oceniacie urodę męża Izabelli? Naszym zdaniem wygląda on po prostu rewelacyjnie i nawet na krok nie odstaje od swojej równie pięknej małżonki.


Izabella Scorupco pokazała męża

Izabella Scorupco pokazała męża

Izabella Scorupco pokazała męża

Izabella Scorupco pokazała męża

Izabella Scorupco pokazała męża

Izabella Scorupco pokazała męża

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×