Szukaj

48-letnia półnaga Izabella Scorupco wypina swój śliczny biust do obiektywu! Jej ostatnia sesja to po prostu wulkan seksu!

Izabella Scorupco sexy

Izabella Scorupco sexy

Izabella Scorupco w bikini

Izabella Scorupco w bikini. Polska aktorka zachwyca figurą. Internauci oszaleli na widok jej gorącej sesji. Czy wygląda na 48 lat? Zobacz zdjęcie.

Seksowne zdjęcie Izabelli Scorupco

Izabella Scorupco w 1977 roku wyprowadziła się do Szwecji, a od 2003 roku gwiazda zamieszkała na stałe w Stanach Zjednoczonych.Wszyscy fani zjawiskowej urody polskiej aktorki, kojarzą ją z hollywoodzką karierą, którą zrobiła dzięki swojej brawurowej roli dziewczyny Bonda – Rosjanki, certyfikowanej programistki komputerowej, Natalii Fiodorownej Simonowej, w siedemnastej serii przygód agenta Jamesa Bonda – Golden Eye. Piękna Polka od 1995 roku, gdy zagrała z Pierce’em Brosnanem, natychmiast stała się światową gwiazdą kina.

W Polsce Izabella zagrała także postać Heleny Kurcewiczówny, w adaptacji powieści Henryka Sienkiewicza Ogniem i mieczem w reżyserii Jerzego Hoffmana. Jej słynna scena rozbierana nad wodą,na zawsze pozostanie w pamięci zwolenników kobiecego piękna.

Izabella Scorupco prywatnie była żoną polskiego przystojnego hokeisty Mariusza Czerkawskiego, z którym ma przepięknej urody 21-letnią córkę Julię. Iza w 2003 roku ponownie wyszła za mąż, za Amerykanina, Jeffreya Reymonda, z którym ma 15-letniego syna o imieniu Jakob. Również i tym razem Polka po 12 latach małżeństwa się rozwiodła. Obecnie Izabella mieszka ze swoim nowym partnerem w Los Angeles, gdzie w pełni korzysta z luksusów życia.

Izabella Scorupco jest szczęśliwą, piękną, bogatą, spełnioną kobietą, zarówno zawodowo jak i prywatnie. Nadal wygląda obłędnie i z powodzeniem nawet w wieku 48 lat mogłaby zagrać ponownie w Bondzie. Świadczy o tym ostatnia fotka gwiazdy, którą Iza wrzuciła na swój profil. Dziewczyna Bonda jest w samym staniku i zmysłowo wypina swój biust w kierunku obiektywu.

Zobaczcie jak można wyglądać w wieku 48 lat.

To jest aż nieprawdopodobne.

Makijażyści skrzywdzili Izabellę Scorupco! Co oni jej zrobili?!

Cała Europa zachwyca się córką Izabelli Scorupco! 21-letnia Julia wygląda jak anioł!

Piękna córka Izabelli Scorupco znalazła prawdziwego królewicza! Jest piękny, bogaty i jeszcze romantyczny! Chodzący IDEAŁ!


Izabella Scorupco w samym staniku

Izabella Scorupco w samym staniku

Izabella Scorupco w bikini na basenie

Izabella Scorupco w bikini na basenie

Izabella Scorupco w bikini na wakacjach w Meksyku

Izabella Scorupco w bikini na wakacjach w Meksyku

×