Iza Miko wróciła z nową fryzurą. Długość włosów to nic przy ich kolorze. Ładnie?

Izabella Miko

Izabella Miko

Izabella Miko opublikowała na Instagramie wideo, na którym zaskoczyła fanów fryzurą. Nie dość, że jej włosy są bardzo długie, to jeszcze zadziwiają kolorem. Ładnie?

Izabella Miko na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Los Angeles, gdzie robi karierę jako aktorka i modelka. Co jakiś czas przylatuje do Polski, żeby odwiedzić najbliższych lub wziąć udział w jakimś ciekawym projekcie.

Iza zadebiutowała przed kamerami, gdy miała siedem lat. Właśnie wtedy pojawiła się w filmie Pan Kleks w kosmosie. Od tego momentu zagrała w wielu produkcjach, a także zgromadziła wokół siebie mnóstwo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, Miko aktywnie działa w mediach społecznościowych. Co jakiś czas publikuje nowe wpisy, w których pokazuje kulisy życia prywatnego, dzieli się smutkami, radościami, nowymi wyzwaniami, a czasem także skłania do refleksji.

Jej najnowszy post należy zdecydowanie do tych, które mają rozweselić jej fanów. Nie można oderwać wzroku od nowej fryzury aktorki.

Izabella Miko w nowych włosach. Jak wygląda?

Izabella Miko opublikowała na swoim Instagramie wideo, na którym widzimy, jak wygłupia się ze swoim psiakiem Keanu w rytm przeboju Tiny Turner. Szaleństwa są dla aktorki formą relaksu i odstresowania się po ciężkiej pracy. Jak zdradziła w opisie, znacznie zdrowszą niż używki, po które sięga wiele osób. Nie od dziś wiadomo, że Iza jest propagatorem higienicznego trybu życia i wielką orędowniczką ekologii.

Jednak najbardziej w oczy rzuca się nowa fryzura aktorki. W długich, czerwonych włosach wygląda zupełnie inaczej.

Szalejąc z Keanu! Jak się „odprężasz”? Zawsze pozwalam sobie na taniec jak maniak po ciężkiej pracy i skupieniu się na zapamiętywaniu moich kwestii lub pracy nad postacią. To moja mała „nagroda” … o wiele zdrowsza niż drink, papieros, skręt czy sesja z grą wideo! Poza tym Keanu może się tym cieszyć. Ha ha! Jak znajdujecie czerwone włosy? – napisała.

W poście Iza zapytała internautów, jak podobają im się jej włosy. Na odpowiedź nie musiała długo czekać.

  • Genialnie ci w tej peruce!
  • Świetni jesteście. Następnym razem spróbuj rudego, będzie ci świetnie pasował.
  • Twoje włosy wyglądają szałowo.
  • Te czerwone włosy very twarzowe! Sztos!
  • Uwielbiam w tych włosach.
  • Jestes piękna we wszystkich kolorach!

Jak wam się podoba Iza w czerwieni na głowie?


Izabella Miko w nowym kolorze i długości włosów

Izabella Miko w nowym kolorze i długości włosów

Izabella Miko w nowym kolorze i długości włosów

Izabella Miko w nowym kolorze i długości włosów

Izabella Miko w nowym kolorze i długości włosów

Izabella Miko w nowym kolorze i długości włosów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×