Urodziła sześcioro dzieci i zachwyca figurą. Na widok Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej w bikini internauci zaniemówili

Izabella Łukomska-Pyżalska

Izabella Łukomska-Pyżalska

Izabella Łukomska-Pyżalska zaprezentowała fenomenalną figurę w bikini. Imponuje kształtami, tym bardziej że po urodzeniu sześciorga dzieci, są nadal idealne. Zobaczcie zdjęcia.

Izabella Łukomska-Pyżalska zaistniała w rodzimym show-biznesie jako modelka, pozowała między innymi dla Playboya. Zamożna poznanianka pełniła również funkcję prezes klubu Warta Poznań, co wzbudzało wiele emocji, bo piękna kobieta w takiej funkcji wówczas była rzadkością, a piłkę nożną odbierano, i chyba nadal tak jest, jako typowo męski świat.

Łukowska-Pyżalska wciąż pojawia się w mediach, najczęściej za sprawą zwierzeń na temat życia prywatnego i wychowania sześciorga dzieci.

Moje smerfy? Żartobliwie mówię do nich „Smerfy, proszę się odliczyć!” albo „Wszystkie dzidziusie, idziemy!”. Mam trzech synów i trzy córki. Najstarsza córka Amelia ma 14 lat, syn Igor 11 lat, młodsza Anastazja 9 lat. Po nich przyszły na świat bliźniaki, obecnie sześcioletnie: Aurelia i Borys. Najmłodszy Ernest ma prawie pięć lat – urodził się w Walentynki.

Właściwie to planowaliśmy czwórkę dzieci, ale gdy na świat przyszły bliźniaki i było ich w sumie pięcioro, poczułam, że to nie może być jeszcze koniec. Że chcę mieć jeszcze jedno dziecko – mówiła w wywiadzie.

Łukomska-Pyżalska dba o siebie w każdej wolnej chwili, a cała rodzina uwielbia sport.

Córki chodzą na balet, mają też zajęcia akrobatyczne i występują na scenach teatrów. Lubią to, a jednocześnie nabywają wprawy w występach publicznych. Synowie grają w piłkę nożną. Starszy dodatkowo na akrobatykę, najmłodsza trójka uczęszcza na capoeirę i judo. Cała szóstka gra też w tenisa, pływa i jeździ na nartach.

Sama jest w świetnej formie. Na najnowszych zdjęciach z wakacji prezentuje się fenomenalnie.

Izabella Łukomska-Pyżalska w bikini. Jak wygląda?

Izabella Łukomska-Pyżalska zrobiła wrażenie na internautach, kiedy pochwaliła się zdjęciami z urlopu z Grecji. Nie brakuje tam rodzinnych kadrów, ale największe wrażenie robią ujęcia, na których była modelka pozuje w bikini. Po urodzeniu sześciorga dzieci, w tym bliźniąt, jej ciało jest idealne.

Nie ma się co dziwić, że internauci zasypali Łukomską-Pyżalska komplementami, a od emotek ognia aż się roi. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Izabella Łukomska-Pyżalska

Izabella Łukomska-Pyżalska

Izabella Łukomska-Pyżalska

Izabella Łukomska-Pyżalska

Izabella Łukomska-Pyżalska z rodzina w Grecji

Izabella Łukomska-Pyżalska z rodzina w Grecji

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jakby miala takue dlugie nogi jak na focie gdxie siedzi na skalach, to mialaby proporcje Barbi.
  Dajcie spokój z zachwytami, bo ani nie ma kim, ani czym.

 • Gość pisze:

  Taki lajf szału ni ma ale uczcie sie jak się wygląda po 10 dzieciach a mąź wygląda jeszcze lepiej tylko polonia wilda chwiałka kino i lidl zamiast bema i to tyle

 • Gość pisze:

  Kolejnej twarz się zmienia, pewnie tarczyca…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×