Izabella Krzan chciała zabłysnąć w „PnŚ”, a skończyło się wstydliwą wpadką. Rażący błąd w programie na żywo

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan od niedawna prowadzi Pytanie na śniadanie. Gwiazda zapisała na swoim koncie pierwszą wpadkę. Co powiedziała na antenie? 

Izabella Krzan w połowie lutego dołączyła do ekipy Pytania na śniadanieZastąpiła Marzenę Rogalską, która po 12 latach z dnia na dzień pożegnała się z porannym programem i pracą w TVP (więcej tutaj).

Gospodyni Koła Fortuny miała kilkanaście godzin na to, by przygotować się do swojego występu. 17 lutego po raz pierwszy pojawiła się u boku Tomasza Kammela. Gdy emocje po debiucie w śniadaniówce nieco opadły, Krzan dodała post na Instagramie. Ujawniła, że nie mogła zmrużyć oka w nocy poprzedzającej jej debiut w nowej roli:

Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w „Pytaniu na śniadanie” Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona niż uradowana. Trzygodzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną również przeze mnie…

Izabella Krzan spodobała się producentom śniadaniówki. Postanowili ją zatrudnić na stałe, czym gwiazda TVP pochwaliła się w Twoim imperium:

Zostaję w Pytaniu na śniadanie na dłużej. Razem będziemy występować w telewizji w środy.

Izabella Krzan zaliczyła wpadkę w Pytaniu na śniadanie. Co powiedziała?

Miss Polonia przekonała się już, że praca w programie na żywo rządzi się swoimi prawami i wcale nie jest trudno zaliczyć wpadkę. W jednym z ostatnich wydań śniadaniówki rozmawiano o pingwinach cesarskich. Na ten temat wypowiadali się Małgorzata Zdziechowska oraz Andrzej Kruszewicz, ornitolog i dyrektor Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie.

Nowa prowadząca Pytanie na śniadanie chciała pochwalić się pewną ciekawostką. Ujawniła, że pingwiny potrafią zanurkować na określone głębokości. Nie przeszkadza im w tym niska temperatura:

Pingwiny potrafią zanurkować 130 metrów i złowić ryby, jakich żadne inne ptaki nie są w stanie zrobić. Są w stanie przetrwać pod wodą 2,5 minuty. A temperatura wody? Czasami nawet do minus 60 stopni.

To nie jest jednak możliwe. Gdyby woda osiągnęła temperaturę wymienioną przez Izę, byłaby lodem, a więc ciałem stałym.

Wpadki nie dostrzegli rozmówcy ani współprowadzący. Poprawili ją jednak widzowie, którzy w internecie wytknęli jej wspomniane potknięcie.


Tomasz Kammel i Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie

Tomasz Kammel i Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie

Izabella Krzan zastąpiła Marznę Rogalską. Zostanie na dłużej?

Izabella Krzan zastąpiła Marznę Rogalską. Zostanie na dłużej?

Jak mieszka Izabella Krzan?

Jak mieszka Izabella Krzan?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×