Izabella Krzan zrobiła sobie przerwę od TVP. Zdjęciem z łóżka zafundowała obłędne widoki. Można się rozmarzyć

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Gwiazda wypoczywa na rajskich wyspach. Zdradziła, że to podróż, o której marzyła już od dawna. 

Izabella Krzan to śliczna Miss Polonia, której szybko udało się zrobić karierę w show-biznesie. Świetnie odnalazła się w roli prezenterki telewizyjnej. Współpracę z TVP rozpoczęła w 2017 roku prowadząc cykl reportaży pod nazwą Lajk!, który był emitowany w programie Pytanie na śniadanie. W tym samym roku pojawiła się także jako hostessa w reaktywowanym po latach Kole Fortuny. Razem z Maciejem Kurzajewskim prowadziła także show Czar par, a od 17 lutego tego roku zadebiutowała, jako prowadząca śniadaniówkę.

O tym, że Iza ma trafić do tego formatu, plotkowano już od dawna. Jednak dopiero odważne posunięcie Marzeny Rogalskiej zapewniło jej posadę. Dziennikarka, która przez kilkanaście lat była twarzą TVP2 odeszła z pracy z dnia na dzień, a piękna Miss Polonia z marszu musiała stawić się na porannym nagraniu. Szybko okazało się, że podczas programu kręconego na żywo czuje się ona doskonale, a z Tomkiem Kammelem złapała świetny kontakt. Nic dziwnego,  Iza ma spore doświadczenie, ponieważ trzykrotnie była współprowadzącą imprezy sylwestrowe emitowane na antenie Dwójki.

Izabella Krzan pochwaliła się zdjęciami z urlopu

Wiele polskich gwiazd ponure zimowe miesiące wykorzystuje na urlop. Uciekają z dala od Polski, by chociaż przez chwilę nacieszyć się słońcem i wysoką temperaturą. Na taki krok zdecydowała się również Iza, która wypoczywa na Malediwach. Gwiazda właśnie pochwaliła się pierwszymi kadrami z wyjazdu. Widać, że pogoda i nastrój jej dopisują. W opisie gospodyni PnŚ nie ukrywa, że od lat marzyła, by odwiedzić rajską wyspę.

Spacer po dżungli. Prawdziwy raj, o którym warto marzyć. Ja właśnie to wieloletnie marzenie spełniam i cieszę się, że mogę się tym z Wami podzielić. Wysyłam Wam dużo ciepła i pozytywnej energii!

Iza pochwaliła się zdjęciem ze spaceru, gdzie ubrana w białą długą suknię pokazuje swoje długi i zgrabne nogi. Internauci nie szczędzą jej miłych słów.

  • Nasza najpiękniejsza.
  • Ale piękna.
  • Cudownie wyglądasz.

My również jesteśmy podobnego zdania, zachwyca zarówno Iza, jak i cały rajski krajobraz dookoła niej.


Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan na Malediwach

Izabella Krzan na Malediwach

Izabella Krzan na Malediwach

Izabella Krzan na Malediwach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×