Izabella Krzan o trudnej relacji z ojcem. Opowiedziała o psychoterapii. Gwiazda TVP ma za sobą trudny czas. „Przez rok byłam pod opieką”

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan po raz pierwszy otwarcie opowiedziała o relacji z ojcem i problemach prywatnych. Musiała skorzystać z pomocy specjalisty, który pomógł jej uporać się z demonami przeszłości. Co konkretnie powiedziała?

Izabella Krzan w 2016 zdobyła tytuł Miss Polonia, a następnie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2016. Mimo że zaprezentowała się wyśmienicie, nie udało jej się zakwalifikować do finałowej trzynastki. To jednak nie przekreśliło jej szans na wielką karierę w show-biznesie. W maju 2017 roku widzowie Telewizji Polskiej po raz pierwszy zobaczyli ją w roli prowadzącej program Lajk!, który emitowano w Pytaniu na śniadanie. Nieco później awansowała na stanowisko prowadzącej poranne pasmo śniadaniowe po tym, jak Marzen Rogalska zdecydowała się zakończyć współpracę z TVP. Stworzyła duet z Tomaszem Kammelem i wszystko wskazuje na to, że dogadują się wprost wyśmienicie.

Krzan odnosi sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale i w prywatnym. Ma wspaniałe relacje z mamą i bratem oraz z obecnym partnerem. W rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium otworzyła się na temat ich relacji. Przyznała, że świetnie się dogadują.

Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie. Nie tylko spędzamy razem dużo czasu, ale też dużo podróżujemy. Ostatnio byliśmy na Malediwach – powiedziała.

Miss Polonia 2016 chętnie opowiada o swoich bliskich, jednak nigdy nie opowiada o swoim tacie. W najnowszym wywiadzie zdradziła, dlaczego unika tego tematu.

Izabella Krzan o relacji z ojcem i problemach prywatnych

Izabella nigdy nie ukrywała, że świetnie dogaduje się z mamą, która nie tylko jest jej rodzicem, ale i najlepszą przyjaciółką. To z nią rozmawia o wszystkich swoich problemach i jak przyznaje, nie ma przed nią żadnych tajemnic. Bardzo dobrze dogaduje się również ze starszym o 8 lat bratem, Grzegorzem.

Prowadząca nigdy nie wspomina jednak o swoim tacie. Z pewnością wiele osób zastanawiało się, co jest tego powodem. W najnowszym odcinku programu Taka jak Ty emitowanym na antenie TVP Kobieta gwiazda otworzyła się na ten temat.

W rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem Iza wyznała, że jej tata zawsze dużo pracował i rzadko bywał w domu, przez co nie udało jej się stworzyć z nim bliskiej relacji. Nie skrywa, że ma żal o to, że gdy była młodsza, nie mieli dla siebie wystarczającej ilości czasu.

Tata jest oczywiście w moim życiu cały czas, jest z nami. Może tylko dlatego, że nie udało mi się nawiązać aż tak bliskiej relacji, jak z moją mamą i z moim bratem, bo czasami go nie było. Często pracował, miał różnego rodzaju wyjazdy, więc nie zbudowaliśmy tak mocnej więzi, jak z nimi, ale kocham swojego tatę i jedynego czego mi może brakuje, to tego, że właśnie za rzadko byliśmy całą ekipą, całą rodziną. Nie zbudowaliśmy tego tak bardzo mocno, tylko bardziej ta więź polegała na mnie, na mamie, na Grześku i tacie, który był co jakiś czas i jest co jakiś czas. No, ale jest coraz lepiej.
Przyznała jednak, że obecnie cała rodzina pracuje nad poprawą stosunków. Mimo że wraz z bratem są już dorośli i mają na głowie wiele zmartwień, starają się nie wracać wspomnieniami do przeszłości, która nie zawsze była kolorowa.
Jest coraz fajniej, bo wszyscy jesteśmy dorośli, mamy swoje przeżycia i wiemy, co się działo, co jest w przeszłości i nierozjątrzamy niektórych spraw, a cieszymy się tym, co jest dzisiaj. I to jest dobre w nas wszystkich.
Szymkowiak postanowił zapytać telewizyjną koleżankę o to, co działo się w jej życiu prywatnym. Z jej wypowiedzi można wywnioskować, że jej rodzina przechodziła poważny z kryzys, z którym jej rodzice najwidoczniej nie do końca potrafili sobie poradzić.
Działy się różne rzeczy. Tak naprawdę nie ma co ukrywać, ja mam 26 lat, […] nasi rodzice mają 50-60 lat i to jest taki wiek, kiedy rzadko można było się przyznać do błędów, albo gdzieś udać się po pomoc w takiej sytuacji, kiedy chodziło o zbudowanie jeszcze mocniejszej relacji.
Izabella przyznała, że sama zdecydowała się wziąć udział w psychoterapii, która pomogła jej przepracować wszystkie problemy w życiu prywatnym.
Ja teraz jako 26-latka przez rok byłam pod opieką, po prostu rozmawiałam z psychoterapeutą po to, by sobie pewne sprawy poukładać, ale nasi rodzice jeszcze nie mieli tej możliwości i były różnego rodzaju rzeczy, które były chyba w większości domów, szczególnie w Polsce, ale ponaprawialiśmy to trochę i jest lepiej. […] a to, co było kiedyś, co było może nie do końca super, zostawiamy w przeszłości.

Cały wywiad zostanie wyemitowany w sobotę 4 grudnia o godzinie 18:30 na antenie TVP Kobieta. Jesteście ciekawi, co jeszcze opowiedziała na swój temat?


Izabella Krzan z mamą

Izabella Krzan z mamą

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mam znajoma ktora biega na sesje do psychologa juz 4 rok Ostatnio z pierdola jaka sukienka bedzie lepsza na spotkanie zawodowe Czy to juz uzaleznienie czy manipulacja? Zaznacze dobrze zarabia

 • Gość pisze:

  A moze ojciec pracowal by mloda mogla byc ddzis w tym miejscu w ktorym jest Niestety wiele dzieci nie docenia ojcow ktorzyna te dzieci pracuja czasem po kilkanascie godzin na dzien To mega egoistyczne podejscie dziecka Natomiast uwazam ze kiedys byly przyjaznie kolezenstwa relacje inie bylo psychol ogow terapeutow i depresji bo nie musialo

 • Gość pisze:

  Blagam was, nie piszcie już o tej babie. Kim ona jest… Odkrywa literki i pręży swoje gołe ciało wszędzie, gdzie się da, a teraz się wywnętrza, jaka ja to bidulka. Każdy ma swoje problemy i trudne chwilę tylko nie każdy się tym chwali. Oj, taka ze mnie bidulka…

 • Danka pisze:

  Blagam was, nie piszcie już o tej babie. Kim ona jest… Odkrywa literki i pręży swoje gołe ciało wszędzie, gdzie się da, a teraz się wywnętrza, jaka ja to bidulka. Każdy ma swoje problemy i trudne chwilę tylko nie każdy się tym chwali. Oj, taka ze mnie bidulka…

 • Gość pisze:

  Mama i córka bardzo ładne widać że mają bardzo dobre relacje

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×