Kamery skierowane na gości, a Kammel i Krzan szaleją za kulisami. Nagranie krąży w sieci! Tego widoku nie wymażecie z pamięci. Są aż tak blisko?!

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel i Izabella Krzan dali się ponieść chwili w czasie Pytania na śniadanie. Za kulisami doszło do intymnej sceny. Wszystkim pochwalili się w sieci. Co na to fani? 

Pytanie na śniadanie to jeden programów emitowanych na antenie Dwójki, który cieszy się największą oglądalnością. Niedawno świętował 20-lecie istnienia, co było obchodzone z wielką pompą. Format jest nadawany każdego ranka przez siedem dni w tygodniu, a cały czas nie brakuje widzów, którzy zaczynają z nim dzień. Pojawiają się tam najciekawsze informacje z kraju i świata, a także szereg reportaży i gości.

Prowadzący śniadaniówkę również stali się gwiazdami, które są chętnie podglądane przez fanów. Najdłużej z porannym pasmem jest związany Tomasz Kammel. Przez wiele lat prowadził program u boku Marzeny Rogalskiej. Gdy ta zrezygnowała z pracy w TVP dostał nową partnerkę. U jego boku pojawia się obecnie Izabella Krzan, a gospodarze porannego programu doskonale się dogadują.

Pozbyłam się strachu antenowego, ale walczyłam z nim dobrych kilka miesięcy. Początki były trudne. Tomek musiał trzymać taką rozdygotaną młodą dziewczynę, bo ona drżała, nie wiedząc co się dalej wydarzy – mówiła Iza w rozmowie z Super Expressem.

Widać, że Tomka i Izę połączyła przyjaźń i nawet za kulisami czują się niezwykle swobodnie. Para prezenterów została przyłapana przez kamery w intymnym momencie, a wideo trafiło do sieci.

Izabella Kran i Tomasz Kammel w intymnym momencie w Pnś

Tomek i Iza na szczęście od razu złapali nić porozumienia, czego dowodem mogą być zdjęcia zza kulis śniadaniówki, które pokazują, jak dosłownie prezenterka nosi ekranowego partnera na ręku. Gospodarze programu we wczorajszym odcinku postanowili dać porwać się muzyce.

Gdy kamery programu skierowane były na muzycznych gości Iza postanowiła wziąć Tomka na ręce! Tak samo zrobiły to panie, które razem ze swoimi pociechami wystąpiły w studiu.

Zanim go uniosła, ten usiadł na blacie kuchennej wyspy i oplótł ją nogam, taj jak robią to małe dzieci. Krzan okazała się szczupłą, ale nadzwyczaj silną kobietą i bez problemu w wysokich szpilkach nie tylko nosiła Tomka na rękach, ale też kołysała się z nim w rytm muzyki.

Jedna z obecnych w studiu osób wszystko nagrała, a Tomek udostępnił zabawną scenę na swoim profilu na Instagramie. Iza natomiast pokazała w sieci komentarze od fanów, którzy byli nieźle rozbawieni. Wszystko zobaczycie w naszej galerii. Wiedzieliście, że są w tak dobrych relacjach?


Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×