Gwiazda TVP oficjalnie o zakończeniu swojego związku! To już koniec miłości!

Gwiazdy TVP. Rozstanie

Izabella Krzan rozstała się z chłopakiem

Izabella Krzan i Michał Filip rozstali się. Para zakończyła swój związek pod koniec 2018 roku. Informację potwierdziła Miss Polonia podczas rozmowy z internautami na Instagramie.

Dokładnie rok temu Izabella Krzan potwierdziła swój związek z przystojnym siatkarzem z Radomia – Michałem Filipem. Chociaż para nie brylowała na stołecznych salonach, to na Instagramie pięknej miss mogliśmy zobaczyć całą serię regularnie publikowanych namiętnych krótkich filmów i zdjęć, które wywarły ogromne wrażenie na jej odbiorcach. Sama Iza, jeszcze rok temu, o swojej miłości do sportowca mówiła tak:

Jestem w tym momencie szczęśliwie zakochana. On mnie akurat wspiera bardzo nawet w takich moich prywatnych rzeczach, ja jego również. Aktualnie życie tak się potoczyło, że jestem w związku. Ja się śmieję, że moje serduszko jest duże więc wszystkich fanów również pomieszczę obok tego mojego jedynego mężczyzny – wyznała Krzan w rozmowie z Jastrząb Post (wideo poniżej).

Relacja Izabelli i Michała sprawiała wrażenie wzorowej – ich wspólne zdjęcia wyglądały jak kadry z amerykańskiej komedii romantycznej. Nie zabrakło nawet relacji z salonu sukien ślubnych, w których Miss Polonia poszukiwała kreacji swoim marzeń, co zwiastowało potężne zmiany w jej związku. Być może dlatego fani nie do końca wierzyli w doniesienia tabloidów na temat rozstania pary, która przecież nie tak dawno jeszcze razem bawiła się na weselu swoich przyjaciół.

Niestety, plotki okazały się prawdziwe, co potwierdziła sama prowadząca Koło fortuny. Izabella pod koniec stycznia zaprosiła fanów na czat, podczas którego można było zadawać jej najbardziej osobiste pytania. Jedno z nich brzmiało:

Jesteś dalej z Michałem?

Reakcja Izy była krótka, ale jednocześnie bardzo konkretna:

Nie.

Związek Izabelli Krzan i Michała Filipa jest już przeszłością. Wszystko jednak wskazuje na to, że ich rozstanie przebiegło raczej bez większych nieprzyjemności – w przeciwieństwie do wielu polskich par, najpiękniejsza Polka i utalentowany sportowiec nie usunęli wspólnych zdjęć z portali społecznościowych, chociaż oboje zrezygnowali z dalszego podglądania siebie nawzajem na Instagramie.

Jak myślicie, czy jeszcze kiedyś wrócą do siebie?

Będzie ślub? Gwiazda TVP na przymiarkach sukni ślubnej!

Marcelina Zawadzka wtulona w Rafała Jonkisza na swoich 30 urodzinach! Ujęcia jak z komedii romantycznej!

50-letnia Jennifer Aniston wreszcie zostanie matką! Wiemy wszystko, znamy nawet płeć dziecka!


Izabela Krzan z ukochanym w windzie

Izabela Krzan z ukochanym w windzie

Izabella Krzan dostała prezent walentynkowy od Michała Filipa

Izabella Krzan dostała prezent walentynkowy od Michała Filipa

Michał Filip – siatkarz

Michał Filip – siatkarz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×