Izabella Krzan dostała od internautów masę pytań o ciążę. Sugestywne zdjęcie zdradziło więcej niż tysiąc słów

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan zareagowała na doniesienia dotyczące jej ciąży. Wykorzystała do tego media społecznościowe. Teraz wszystko wydaje się jasne i klarowne.

Izabella Krzan zaczynała zawodową ścieżkę jako modelka. Zdobywczyni tytułu Miss Polonia udało się zdobyć pracę w Telewizji Polskiej. Od 2021 roku widzowie stacji mogą ją oglądać w programie Pytanie na śniadaniegdzie pracuje u boku Tomasza Kammela.

Piękność ma spore powodzenie. W przeszłości była związana z siatkarzem Michałem Filipem. Niestety ich relacja się rozpadła. Wkrótce w jej życiu pojawił się nowy przystojniak, Dominik. W ubiegłym roku w sieci pojawiły się plotki sugerujące, że gwiazda i jej partner się zaręczyli, co jednak okazało się fake newsem.

Nie, to nie jest prawda, że się zaręczyłam. Są ważniejsze sprawy niż zaręczyny. Na razie nie myślę o takich zobowiązaniach. Na wszystko przyjdzie czas. Uważam, że decyzje o kolejnych etapach związku należy podejmować na spokojnie – Izabella wytłumaczyła w rozmowie z dziennikarzami „Twojego imperium”.

Dodała, że mimo to związek rozkwita:

Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie. Nie tylko spędzamy razem dużo czasu, ale też dużo podróżujemy. Ostatnio byliśmy na Malediwach.

Izabella Krzan skomentowała wiadomości o ciąży

Gwiazda Telewizji Polskiej od czasu wejścia w nową relację jest zalewana wiadomościami, w których fani albo sugerują jej ciążę, albo piszą, że powinna w nią zajść. Izabella dodała na Instastory swoje zdjęcie, do którego dokleiła kilkanaście wiadomości dotyczących przyszłego dziecka. Jej mina na fotce wskazuje na to, że wydaje się zażenowana napływającymi sugestiami.

To nie pierwszy raz, gdy fani insynuują, że gwiazda jest w ciąży lub powinna się w niej znaleźć. Przed dwoma laty, gdy dodała zdjęcie z plaży, pisali w sekcji komentarzy:

  • Czy ty nie jesteś w ciąży?

  • Też mam takie wrażenie…

Na co prezenterka żartobliwie zareagowała:

Też mam takie wrażenie, szczególnie podczas wakacji z jedzeniem w opcji all-inclusive.

Lubicie Izabellę Krzan?


Izabella Krzan reaguje na plotki

Izabella Krzan reaguje na plotki

Izabella Krzan – Wiktory 2021

Izabella Krzan – Wiktory 2021

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×