Gwiazda serialu „Barwy Szczęścia” rozstała się z mężem. Wyjechała na urlop z nowym partnerem

Barwy szczęścia obsada

Barwy szczęścia obsada

Gwiazda, która od lat gra w serialu Barwy Szczęścia rozstała się z mężem. Aktorka już układa sobie życie u boku nowego partnera. Właśnie pokazała zdjęcia z urlopu. 

Barwy Szczęścia to serial, który od lat uwielbiają widzowie. Obok M jak miłość jest to najpopularniejsza telenowela w naszym kraju. Losy mieszkańców ulicy Zacisznej codziennie przyciągają przed telewizory sporą liczbę wiernych fanów. W serialu sporo się dzieje i porusza on losy zarówno starszych mieszkańców, którzy znają się od lat, jak i tych, którzy dopiero wprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Nie brakuje tutaj też tematów dla młodzieży, co powoduje, że produkcja jest chętnie oglądana przez całe rodziny.

Fani żywo interesują się nie tylko życiem bohaterów serialu, ale także tym, co dzieje się u aktorów, którzy grają w nim główne role. Jedną z gwiazd serialu jest Izabela Zwierzyńska, która zaczęła w nim grać jako nastolatka. Teraz jest już dorosłą kobietą i można powiedzieć, że dorastała na oczach widzów. Postać Iwony Pyrki to jeden z głównych wątków tej produkcji. Aktorka na jakiś czas zniknęła z hitu TVP2, by rozpocząć studia i zadbać o swoje wykształcenie. Od niedawna jednak ponownie możemy ją oglądać na ekranach telewizorów.

Izabela Zwierzyńska rozstała się z mężem

Młoda aktorka zrobiła sobie dłuższą przerwę od grania i wyjechała do Londynu, by szlifować swój aktorski warsztat. Podjęła studia Royal Academy of Dramatic Art. We wcześniejszych wywiadach mówiła, że do Wielkiej Brytanii wyjeżdża z rodziną. Okazuje się, jednak, że jakiś czas temu jej małżeństwo się rozpadło. Aktorka w 2013 roku poślubiła Stanisława Glinkiewicza, trzy lata temu zakochani doczekali się syna Franciszka. Ostatnio jednak na Instagramie trudno jest dopatrzyć się jej wspólnych zdjęć z mężem. Wszystko wskazuje na to, że zaczyna sobie ona układać życie u boku nowego mężczyzny.

Dzisiaj na Instagramie Iza pokazała zdjęcia z urlopu, który spędza z nowym ukochanym.

Sometimes ☀️, sometimes ❄️.Ależ dzisiaj było pięknie! Przeszliśmy z Palenicy Białczańskiej do Doliny 5 Stawów (moja ukochana trasa!), a potem przez Świtówkę do Morskiego Oka ❤️ wracaliśmy już po ciemku, trasy są mocno oblodzone, ale jeśli macie sprzęt i doświadczenie to w górach jest obłędnie pięknie!

Były mąż Izy również długo nie rozpaczał po rozpadzie małżeństwa. Na jego social mediach już można zobaczyć zdjęcia z nową partnerką.


Izabela Zwierzyńska z nowym partnerem

Izabela Zwierzyńska z nowym partnerem

Izabela Zwierzyńska

Izabela Zwierzyńska

Izabela Zwierzyńska

Izabela Zwierzyńska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×