Iza Małysz pokazała swoją mamę. „Mama? A na pewno nie siostra?”. Już wiadomo, po kim odziedziczyła swój urok

Iza Małysz pokazała mamę

Iza Małysz pokazała mamę

Izabela Małysz pokazała swoją mamę w poście na Instagramie. Już wiadomo, po kim żona Adama Małysza odziedziczyła swój urok.

Izabela Małysz była jedną z uczestniczek dwunastej edycji Tańca z gwiazdami. Swoje taneczne umiejętności rozwijała pod okiem Stefano Terazzino. Na parkiecie dawała z siebie wszystko, ale to nie wystarczyło, by przekonać widzów czwartego odcinka show i żona Adama Małysza pożegnała się z programem. Chociaż nie spodziewała się, że odpadnie akurat w tym właśnie momencie, w wywiadzie, którego udzieliła Jastrząb Post, nie ukrywała, że jest dumna z tego, jak zatańczyła. Podkreśliła, że uważa, iż osiągnęła spory sukces:

Bardziej tego, że odpadnę spodziewałam się zeszłym razem niż teraz. Ale przynajmniej mam taką satysfakcję, że pierwszy raz zatańczyłam naprawdę fajnie i z tego się cieszę, bo to dla mnie wielki sukces.

Iza Małysz nie ukrywała także, że już jej brakowało domu i codziennych obowiązków. W głębi ucieszyła się, że jej przygoda z show już się skończyła. Pewne jest jednak to, że udział w Tańcu z Gwiazdami sprawił, że zyskała spore grono fanów. To im pokazała na Instagramie swoją mamę.

Izabela Małysz pokazała mamę

Iza Małysz jest żoną słynnego skoczka narciarskiego już od 24 lat. W związku z czym również ona sama stała się osobą publiczną. Jak wielu ludzi, również prowadzi konto na Instagramie. Spośród innych użytkowników wyróżnia ją fakt, że jej konto jest prywatne. Aby śledzić publikacje żony Małysza w popularnej aplikacji, należy wysłać prośbę o możliwość obserwowania.

Iza chroni swoją prywatność, dlatego sama decyduje, kogo doda do grona swoich obserwujących. Tym razem przygotowała dla nich prawdziwą gratkę i pokazała zdjęcie z mamą.

Z moją Mamcią – napisała.

W komentarzach posypały się komplementy. Widać, że panie są ze sobą bardzo zżyte.

  • Mama? A na pewno nie siostra?
  • Piękne panie, co jedna to ładniejsza.
  • Gratuluje pięknej mamy.

Iza Małysz oznaczyła mamę, dzięki czemu możemy się przekonać, że pani Maria Polok jest również aktywną użytkowniczką Instagrama. Na jej profilu znajduje się wiele zdjęć, a wśród nich oczywiście nie brakuje tych z córką. Tak pięknej relacji można pozazdrościć.


Izabela Małysz pokazała mamę

Izabela Małysz pokazała mamę

Izabela Małysz i Maria Polok

Izabela Małysz i Maria Polok

Izabela Małysz i Maria Polok

Izabela Małysz i Maria Polok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×