Szukaj

Iza Małysz pochwaliła się prezentem urodzinowym od męża. Adam nie oszczędzał na niespodziance dla żony

Iza Małysz

Iza Małysz

Izabela Małysz 4 grudnia świętowała swoje kolejne urodziny. Z tej okazji Adam Małysz złożył jej życzenia i zrobił romantyczny podarunek. Jak zareagowała?

Adam Małysz może pochwalić się sukcesami nie tylko w sferze zawodowej. Sportowiec, dzięki któremu Polacy pokochali skoki narciarskie, a dyscyplina zyskała wielkie grono fanów, ma sporo powodów do radości w życiu osobistym. Od lat tworzy szczęśliwy związek ze swoją piękną żoną Izabelą, z którą wspólnie wychowują córkę Karolinę, która już układa sobie życie i mówi się, że szykuje się do ślubu.

Skoczek świętował swoje 43. urodziny 3 grudnia. Pochwalił się pięknym tortem i podziękował za życzenia.

Dzień później urodziny ma żona sportowca, Iza – w ty roku skończyła 42 lata. Adam nie zapomniał o ukochanej i podarował jej romantyczny prezent.

Jaki prezent Adam Małysz zrobił swojej żonie na urodziny?

W tym roku Małyszowie obchodzili 22. rocznicę ślubu. Adam ożenił się z Izabelą Polok 16 czerwca 1997 roku w ewangelickim kościele pw. apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. Zawarli ślub ekumeniczny. Kilka miesięcy później, 31 października, urodziła się ich córka, Karolina.

Izabela Małysz wspierała swojego męża przez wszystkie lata jego sportowej kariery. Pojawiała się na zawodach, by kibicować mężowi. Na pewno w pewnym okresie ich małżeństwa nie było łatwo, bo z powodu częstych wyjazdów skoczka narciarskiego, przez większość czasu sama wychowywała ich córkę i zajmowała się domem. Mimo tego nigdy nie żałowała, że związała się z Orłem z Wisły.

Patrzę na to z perspektywy kobiety. Adam to miłość mojego życia. Myślę, że spędzę z nim resztę swoich dni, więc jeśli miałabym wybierać drugi raz, zdecydowałabym tak samo. Niezależnie od tego, kim jest i jakie odnosił sukcesy, a dlatego, że jest takim człowiekiem. Choć życie z takim sportowcem ma również swoje minusy. Począwszy od zwykłych sytuacji, kiedy nie możemy w spokoju zrobić zakupów. Ale też złe słowa, ludzka zawiść – mówiła w 2011 roku w rozmowie z Faktem.

Adam także uważa żonę za miłość swojego życia, więc nie mogły nie podarować jej na urodziny najpiękniejszego bukietu czerwonych róż. Iza pochwaliła się romantycznym gestem skoczka na Instagramie.

Od męża, jak zawsze najpiękniejsze.

 

Izabela Małysz - kwiaty od Adama Małysza

Izabela Małysz – kwiaty od Adama Małysza

Państwu Małyszom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i jeszcze wielu lat tak pięknej miłości.

 


Izabela Małysz - kwiaty od Adama Małysza

Izabela Małysz - kwiaty od Adama Małysza

Adam Małysz świętował urodziny

Adam Małysz świętował urodziny

Adam Małysz, Iza Małysz, Karolina Małysz

Adam Małysz, Iza Małysz, Karolina Małysz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×