Iza Małysz stroniła od show-biznesu, a teraz zatańczy w „TzG”. Zdradziła, dlaczego po latach przyjęła ofertę Polsatu

Iza Małysz o Tańcu z Gwiazdami

Iza Małysz o Tańcu z Gwiazdami

Iza Małysz będzie jedną z gwiazd, które wystąpią w 12. edycji programu Taniec z Gwiazdami. Zanim pojawi się na parkiecie, żona Adama Małysza udzieliła wywiadu i opowiedziała, dlaczego w końcu zdecydowała się na udział w show. 

Taniec z Gwiazdami to program, który od lat podbija serca widzów. Z zapartym tchem czekają oni na każdą kolejną odsłonę kultowego show, w którym mogą oni zobaczyć, jak na parkiecie radzą sobie najpopularniejsze gwiazdy. Dla wielu osób format stał się prawdziwą furtką do sławy. Ostatnia edycja ze względu na pandemię koronawirusa przyniosła wiele stresu. Jednak szczęśliwie udało się dotrzeć uczestnikom do finału, który wygrała modelka, Edyta Zając. Już jesienią na antenie Polsatu gwiazdy znowu pokażą taneczne umiejętności.

Od kilku tygodni stacja Polsat ujawnia nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią w show. Wśród nich znajdą się między innymi: Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Radek Liszewski, Piotr Mróz, Denis Urubko, Kinga Sawczuk, Magdalena „Kajra” Kajrowicz, Wojciech „Fit Oldboy” Węcławowicz, Jerzy „Juras” Wroński i Iza Małysz.

Iza Małysz zdradziła, dlaczego zdecydowała się na udział w Tańcu z Gwiazdami

Iza Małysz od wielu lat tworzy udany związek ze swoim mężem Adamem. W czasie gdy był u szczytu kariery, to właśnie ona była dla skoczka największym wsparciem i wzięła na siebie ciężar prowadzenia domu i opieki nad córką Karoliną. Zakochani stanowią jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych par w show-biznesie. Jak do tej pory żona sportowca unikała medialnego rozgłosu. Jej decyzja o udziale w Tańcu z Gwiazdami może być zatem sporym zaskoczeniem. W rozmowie z portalem Pomponik Iza zdradziła, dlaczego zdecydowała się na udział w  show.

Wielokrotnie otrzymywałam zaproszenia do poprzednich edycji programu. Jednak do tej pory z różnych względów nie byłam gotowa na taki krok. Był też czas w moim życiu, kiedy postanowiłam całkowicie wycofać się z życia publicznego. Kariera sportowa męża, szum medialny, zainteresowanie kibiców, a co się z tym wiąże – również złe tego strony spowodowały, że po prostu chciałam mieć „święty spokój”.

Iza przyznała, że teraz, gdy kariera sportowa jej męża nie jest już tak intensywna, a ich córka jest dorosła i wyfruwa z rodzinnego domu, ma ona w końcu czas na to, by realizować marzenia.

Teraz nasza córka Karolina wyfruwa z rodzinnego gniazda, mąż angażuje się w pracę i rozwija swoje pasje. Przyszedł więc czas, kiedy i ja mogę skorzystać z tej propozycji i wziąć udział w – mam nadzieję – ciekawej i rozwijającej przygodzie. Dodatkowo, nie mam obecnie aż tylu obowiązków, żeby spędzenie kilku tygodni poza domem było problemem.

Żona Adama Małysza przyznała, że gdy ona sama nie była jeszcze zdecydowana na udział w programie, to gorąco namawiali ją do tego bliscy. Zdradziła, że uwielbia taniec, jednak nie ukrywa, że jedna rzecz będzie dla niej sporym utrudnieniem.

Bardziej martwię się o występowanie przed kamerami. Tak jak wspominałam, w ciągu kilku ostatnich lat unikałam pojawiania się w telewizji, uczestnictwa w dużych imprezach publicznych. Dlatego teraz kamery i występowanie na żywo, przed publicznością, ze świadomością, że ogląda mnie tak wiele osób, mogą na początku być dla mnie problemem.

Wygląda na to, że Iza mocno zaangażuje się w program i chociaż jeszcze nie rozpoczęła treningów, to cieszy się na udział w show. Będzie oglądać nowa edycję Tańca z Gwiazdami?


Iza Małysz i Adam Małysz na weselu

Iza Małysz i Adam Małysz na weselu

Iza i Adam Małysz na weselu

Iza i Adam Małysz na weselu

Izabela i Adam Małyszowie na wakacjach w Chorwacji

Izabela i Adam Małyszowie na wakacjach w Chorwacji

Komentarze

  • Gość pisze:

    do tego typu programów powinni wybierać młodych a nie tych już schodzących

  • Gość pisze:

    Iza twoje występy to będzie to samo co z Zyłową.Az strach się bać masakra

  • Gość pisze:

    Weź kobieto nie rozpaczaj tego kwiatu pół światu zapomnij i zyj swoim życiem jeżeli zrezygnował to tak musiało być może nie przemyślał do końca a ty Martynko dobrze się rozglądaj bo może szczęście chodzi koło ciebie a nic nie widzisz .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×