Córka i żona Adama Małysza w sylwestrowych kreacjach. Izabela jak zawsze pięknie, ale to Karolina zaszalała. Wow!

Izabela, Adam i Karolina Małysz

Izabela, Adam i Karolina Małysz

Izabela Małysz i Karolina Małysz pochwaliły się w sieci sylwestrowymi kreacjami. Żona Adama Małysza jak zawsze szykownie, ale to córka byłego skoczka poszalała. Jak wyglądała?

Izabela Małysz była jedną z uczestniczek dwunastej edycji Tańca z gwiazdami. Swoje taneczne umiejętności rozwijała pod okiem Stefano Terazzino. Usilnie pracowała na to, żeby w mediach zaistnieć jako Iza, a nie żona Adama Małysza. Na parkiecie dawała z siebie wszystko, ale to nie wystarczyło, by przekonać widzów i w czwartym odcinku pożegnała się z programem. Nie spodziewała się, że odpadnie akurat w tym właśnie momencie, ale w wywiadzie, którego udzieliła Jastrząb Post, nie ukrywała, że jest dumna z tego, jak zatańczyła. Podkreśliła, że uważa, iż osiągnęła spory sukces:

Bardziej tego, że odpadnę spodziewałam się zeszłym razem niż teraz. Ale przynajmniej mam taką satysfakcję, że pierwszy raz zatańczyłam naprawdę fajnie i z tego się cieszę, bo to dla mnie wielki sukces.

Nie ukrywała także, że bardzo brakowało jej domu i codziennych obowiązków i w głębi duszy ucieszyła się, że jej przygoda z show już się skończyła. Pewne jest jednak to, że udział w Tańcu z Gwiazdami sprawił, że zyskała spore grono fanów. To z nimi dzieli się na Instagramie wybranymi fragmentami swojej codzienności. Tym razem pochwaliła się sylwestrowymi kreacjami. To samo zabiła jej córka, Karolina. Jak wyglądały?

Jak wyglądały Izabela Małysz i Karolina Małysz w sylwestrowych kreacjach?

Wejście w nowy rok to dobry pretekst do tego, żeby wybrać się na bal czy prywatkę albo po prostu posiedzieć w domu przy lampce dobrego trunku. Nie może wówczas zabraknąć pięknych stylizacji. Swoimi sylwestrowymi outfitami podzieliły się w sieci także Izabela i Karolina.

Żona Adama Małysza pokazała dwa zdjęcia. Na jednym świętuje razem z przyjaciółkami w czarnym sweterku z perełkami. Wygląda pięknie, ale przede wszystkim widać, że dobrze się bawi.  Na kolejnym ujęciu pozuje z mężem. Tym razem w zielonej sukience z szerokim paskiem, która podkreśla jej figurę. Małyszowie złożyli życzenia noworoczne internautom.

Wszystkiego Najpiękniejszego..!

Tymczasem w relacji na Instagramie Karoliny, córki Adama i Karoliny, pojawiło się zdjęcie, na którym stoi razem z mężem. Na ten szczególny wieczór wybrała połyskująca złota sukienkę do połowy uda. Trzeba przyznać, że jest efekt wow. Pięknie! Zajrzyjcie do naszej galerii.


Izabela Małysz - sylwester 2021

Izabela Małysz - sylwester 2021

Izabela i Adam Małyszowie - sylwester 2021

Izabela i Adam Małyszowie - sylwester 2021

Karolina Małysz z mężem - sylwester 2021

Karolina Małysz z mężem - sylwester 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×