Szukaj

Piękna Iza Małysz i Adam Małysz zostali przyłapani w intymnej sytuacji! Scena jak z filmu dla dorosłych!

Iza Małysz całuje się z Adamem Małyszem

Adam Małysz swojego czasu był najpopularniejszym skoczkiem narciarskim w Polsce. Jego sukcesy oklaskiwali kibice sportów zimowych na całym świecie, których ogarnęła niekontrolowana  Małyszomania. Jak wiadomo za sukcesem Adama stał sztab ekspertów, ale i jego piękna żona Izabela, która pozornie była uznawana za typ zony, która raczej stoi z boku.

Po zakończeniu wielkiej kariery sportowej Adam Małysz oddał się swojej pasji motoryzacyjnej, nie pozostawił jednak miłości do nart, został bowiem cenionym i bardzo skutecznym dyrektorem Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków i kombinacji norweskiej.

Izabela i Adam Małyszowie w wywiadzie udzielonym Dorocie Wellman przyznali, że tak naprawdę niewiele się zmieniło, od czasu gdy Adam zdobywał kolejne tytuły w Pucharze Świata w skokach narciarskich.

Rzadko kiedy jest. Najpierw skakał, później jeździł, a teraz też jeździ i też go nie ma, więc sytuacja zatoczyła koło i jest tak, jak było – wyznała żona Adama Małysza.

Ich miłość była od pierwszego wejrzenia, wciąż jest silna, nawet po wielu latach bycia ze sobą.

Niejedni myśleli, że to była wpadka i to było dla nas trochę bolesne. Mi się wydaje, że byliśmy dosyć dojrzali, jak na swój wiek, dlatego to tak poszło i dlatego dalej jesteśmy razem – powiedział Adam Małysz.

Zakochana nieustannie w Adamie Iza, pochwaliła się ostatnio intymnym zdjęciem z małżonkiem. Para jest do siebie romantycznie przytulona i trwa w namiętnym pocałunku. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że jest to kadr z jakiegoś pięknego filmu o miłości.

Sami zobaczcie!

21-letnia córka Adama Małysza dostała od taty piękne auto za prawe 80 tysięcy złotych! To bardzo modny model!

WOW! Nawet Adam Małysz skomentował nagie zdjęcia Justyny Żyły w Playboyu! Wywołała niezłe zamieszanie zmysłowymi fotkami! „Nie chcę się wtrącać, bo…”

Kinga Rusin odpiera atak Radosława Majdana! Oberwało się również ślicznym buldożkom Małgorzaty Rozenek!


Iza Małysz i Adam Małysz

Iza Małysz i Adam Małysz

Izabela Małysz i Karolina Małysz

Izabela Małysz i Karolina Małysz

Adam Małysz i Izabela Małysz na wakacjach w Hiszpanii

Adam Małysz i Izabela Małysz na wakacjach w Hiszpanii

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×