Jest już wyrok w sprawie zatrzymanej Izabeli M.! Co dalej ze skandalistką znaną z „Tańca z gwiazdami”?

Izabela Mika, Taniec z gwiazdami

Izabela Mika, Taniec z gwiazdami

Izabela M. z Tańca z gwiazdami trafiła do więzienia

Jak już wcześniej informowaliśmy, kilka dni temu polskiej policji udało się rozbić międzynarodowy gang wyłudzający pieniądze od Chińczyków mieszkających w Polsce. Podczas przeprowadzonej akcja policjanci zatrzymali kilkadziesiąt osób, w tym znaną modelką pochodzącą z Lublina – Izabelę M. Oskarżona kojarzy się przede wszystkim z rozbieranych sesji, jednak popularność medialną przyniósł jej udział w programach Taniec z gwiazdami oraz Kawaler do wzięcia.

Izabela M. niedawno publikowała jeszcze na swoich profilach śliczne zdjęcia z urokliwych zakątków świata, w których często bywała. Jak się jednak okazało celebrytka w najbliższym czasie w kolejną egzotyczna podróż szybko nie pojedzie. Jedyną wycieczką na jaką może liczyć jest spacer po areszcie śledczym, do którego trafi na trzy miesiące.

Wyrok zapadł w nocy z soboty na niedzielę, gdy celebrytka stanęła przed sądem w Lublinie. Warto wspomnieć, że Izabela M. prowadziła wcześniej bardzo luksusowe życie. Było ją stać praktycznie na wszystko! Jak sobie poradzi w innych, bardziej skromniejszych warunkach?

 W dwóch willach pod Warszawą rozlokowano 48 osób pochodzących z Chin i Tajwanu. Stworzono im „call center”, z którego dzwonili do swojego kraju. Posługując się popularną metodą „na policjanta” wyłudzali pieniądze od Chińczyków. W ciągu nieco ponad roku grupa zarobiła około 8 milionów złotych – powiedzieli prasie śledczy zajmujący się sprawą.

Proceder nielegalnego zarobku Izabeli M. dobiegł końca. Na ich trop na szczęście wpadli śledczy zajmujący się cyberprzestępczością. Wiadomo również, że w czwartek całkowicie zlikwidowano gang wyłudzający ogromne pieniądze od Chińczyków.

Dokładnie zatrzymano dwie Polki oraz 48 Chińczyków. W piątek wszyscy zatrzymani zostali przesłuchani i już jako oskarżeni trafili przed sąd. Dodajmy na zakończenie, że za wyłudzenie 4 mln. zł Izabeli M. grozi aż 15 lat więzienia.

Joanna Koroniewska urodziła? Zamieściła wpis, który nieźle namieszał w sieci! Fani nie mogą wyjść z podziwu

Wzruszona Kinga Rusin pokazała film ze studniówki Igi Lis! Kreacja jak z Hollywood, a partner? [WIDEO]

https://jastrzabpost.pl/newsy/izabela-mika-z-tanca-z-gwiazdami-w-wiezieniu-jakie-zarzuty_624917.html#galeria0


Izabela M. zatrzymana za kierowanie gangiem?

Izabela M. zatrzymana za kierowanie gangiem?

Izabela M. zatrzymana za kierowanie gangiem?

Izabela M. zatrzymana za kierowanie gangiem?

Izabela M. zatrzymana za kierowanie gangiem?

Izabela M. zatrzymana za kierowanie gangiem?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×