Pojednanie roku! Ola Kisio spotkała się z matką. Izabela Kisio-Skorupa w końcu poznała wnuka

Matka Oli Kisio pogodziła się z córka

Izabela Kisio-Skorupa pogodziła się z córką

Izabela Kisio, w internecie znana jako Matka Kisio, od pewnego czasu pozostaje w konflikcie z córką, który przysporzył jej popularności. Aleksandra Kisio stwierdziła, że nie godzi się na zachowania Izabeli i całkowicie się od niej odcięła.

Najpopularniejsza matka w Polsce często powtarza, że posiada wiele talentów, których nikt nie chce docenić. Wielokrotnie dzieli się swoimi frustracjami na oficjalnym profilu na Facebooku, który lubi już prawie 9 tysięcy osób. Nie brakuje nawet kontrowersji, ostatnio na przykład pozowała w stringach!

Zobacz: Szokujące zdjęcia Matki Oli Kisio! Pozuje w samych stringach! „Mogę nawet bieliznę prezentować”

Dziś pani Izabela opublikowała przełomowy wpis, w którym wyznała, że pogodziła się z córką! Zachowujemy oryginalną pisownię:

Widzialam sie z Moja Rodzina z corka ,zieciem . I spotkalam sie z Moim wnuczkiem Hugo. Jest bardzo podobny do Lukasza i to bardzo fajny dzieciak.Niech sie dobrze chowa i wyrosnie na Madrego czlowieka. Na Swieta Wszystkich Swietych wyjezdzam do Moich bliskich bo Rodzina jest Najwazniejsza. Tak ze juz na tej nucie juz nie pojedziecie

Czy doczekamy się momentu, w którym Izabela i Aleksandra zapozują razem na ściance? Tak jak to było kilka dobrych lat temu?

Zobacz: Ola Kisio wystosowała oświadczenie w sprawie Mamy Kisio

Izabela Kisio-Skorupa z córką Olą Kisio

Izabela Kisio-Skorupa z córką Olą Kisio

Izabela Kisio-Skorupa z torbą Louis Vuitton na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni

Izabela Kisio-Skorupa pogodziła się z córką


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×