Zdumiewająca metamorfoza! Matka Kisio zrobiła sobie usta i poprawiła twarz! Przed kamerami zmieniła się w 40-latkę! [WIDEO]

Izabela Kisio-Skorupa poprawiła twarz

Izabela Kisio-Skorupa poprawiła twarz

Izabela Kisio-Skorupa poddała się zabiegom odmładzającym przed kamerą

Izabelo Kisio-Skorupa zdecydowała się poddać zabiegom odmładzającym przed kamerą. Matka Oli Kisio przeszła serię zastrzyków wypełniających zmarszczki. Jak wyglądała po zabiegach?

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna jest już tak popularna jak wizyty u kosmetyczki na regulowanie brwi. Pogoń za idealnym wyglądem, młodszą skórą i lepszym samopoczuciem stała się chorobą XXI wieku. Standardy piękna narzucane przez telewizję, przemysł filmowy czy modę prześladują wszystkie kobiety -–bez względu na wiek. Nic więc dziwnego, że tak chętnie poddają się różnorakim zabiegom upiększającym, których jedynym celem jest zatrzymanie czasu i oszukanie rzeczywistości. Wypełnianie ust, zmarszczek, poprawianie konturu twarzy – nie są tak drastyczne jak operacje plastyczne, ale zdecydowanie wpływają na wygląd.

Izabela Kisio-Skorupa, znana fanom polskich celebrytów matka Oli Kisio, postanowiła poddać się takim zabiegom i to na oczach kamer. Kontrowersyjna bywalczyni salonów, która jest niezwykle aktywna w social mediach, na łamach vloga z kanału W Jaguarze pokazała jak wygląda zabieg odmładzający na własnej skórze. Postanowiła poddać się procedurze, która wypełnia zmarszczki i poprawia kontur ust. Nie zdecydowała się jednak na botoks, a na wypełnianie ich za pomocą karboksyterapii.

Dobrze się czuję, trochę pokłuło, ale dobrze się czuję. Nie jest to przyjemne, bo wiadomo, że kłuje. Wprowadzenie tego jest takie, jak to powiedzieć, tak jakby łaskotało. To łaskocze pod skórą – podsumowała Iza wszystkie zabiegi upiększające.

Trzeba przyznać, że różnica była widoczna gołym okiem, a twarz Izabeli odmłodniała niemal w oczach. Efektem zabiegu Matka Kisio pochwaliła się podczas wyborów Mistera Polski 2018.

Poddalibyście się podobnemu zabiegowi?

Zdumiewająca metamorfoza Rafalali! Fryzjer zmienił ją nie do poznania!

Ola Kisio dostanie zawału jak to zobaczy. Po sieci krąży zdjęcie jej nagiej matki!

Matka Aleksandry Kisio w swoim stylu wypuściła siarczysty strumień złośliwego żalu w temacie ślubu córki. „Ola jest niepoczytalna”


Matka Kisio poprawiła urodę

Matka Kisio poprawiła urodę

Izabela Kisio-Skorupa wstrzyknęła sobie kwas

Izabela Kisio-Skorupa wstrzyknęła sobie kwas

Matka Kisio usunęła zmarszczki

Matka Kisio usunęła zmarszczki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×