Szukaj

Matka Kisio w „Big Brotherze”! Pochwaliła się publicznie szczegółami swojego kontraktu! „Mam już podpisaną umowę” [WIDEO]

Izabela Kisio-Skorupa Big Brother

Izabela Kisio-Skorupa Big Brother

Izabela Kisio-Skorupa w Big Brotherze

Matka Kisio, czyli Izabela Kisio-Skorupa pochwaliła się umową z producentami Big Brothera. 60-letnia celebrytka twierdzi, że podpisała już kontrakt i jej udział w programie jest wręcz pewny. Jakie niespodzianki szykuje dla widzów? Oj, będzie się działo.

Już w marcu, po 18 latach, na antenę polskiej telewizji powróci Big Brother. Bijące rekordy popularności reality-show poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak, która podczas ostatniej rozmowy z naszą reporterką wyjawiła, że wśród mieszkańców domu Wielkiego Brata nie będzie znanych osób:

To nie będzie Big Brother z celebrytami. My stawiamy na cywilów, bo to lepiej brzmi. Szukamy różnych osób, o bardzo różnych poglądach, o różnorodnym stylu życia. I wegan, i rockmenów… Kolorowych postaci.

Zupełnie innego zdania jest… Izabela Kisio-Skorupa. W wywiadzie z Telewizją ATV najstarsza hipsterka w show-biznesie zdradziła, że produkcja zaprosiła ją na casting, który przeszła pomyślnie. Żeby dostać się do Big Brothera 60-latka musiała wykonać szereg zadań:

Wypełniłam cały ten kwestionariusz. Cały taki wywiad odnośnie życia, który miał nawet 40 stron. Mieliśmy do wykonania pewne zadania, które trzeba było zrobić i oczywiście zrobiłam je. Dzwoniono do mnie później czy zgodziłabym się na coś takiego.

Słynna mama Kisio pochwaliła się, że podpisała już umowę z produkcją, a jej występ w show jest wręcz pewny:

Oni chcieli, żebym zrobiła takie rzeczy, żeby ten program był ciekawy i ja to zrobię.

Co sprawiło, że zdecydowała się wziąć udział w Big Brotherze?

Chcę wystąpić w tym programie i mogę wiele rzeczy zrobić i wykazać się przede wszystkim w tym programie swoimi talentami i umiejętnościami i doświadczeniem. Kocham młodzież, młodzież mnie przede wszystkim kocha i jestem rozpoznawalna gdzie tylko pójdę. Nie tylko geje mnie znają, w ogóle cała młodzież, dorośli, dzieci, starsi, rodzice… Także nie jestem żadna no-name, jak tutaj ktoś powiedział, co mi się bardzo nie podoba, bo to chyba ten ktoś jest no-name. Nikt wielu osób nie zna, które są nawet w mediach, a mnie znają wszyscy.

Kisio-Skorupa nawiązała także do słów zacytowanych wyżej Woźniak-Starak:

Wprawdzie Agnieszka tutaj ostatnio powiedziała, że nie będzie niektórych osób, takich czy innych celebrytów. (…) Zresztą Agnieszka powiedziała, że to wszystko będzie zależeć od widzów i od produkcji, a z produkcją już mam podpisaną umowę.

Za Izą pierwszy casting i kilka kolejnych rozmów. W wywiadzie zdradziła, że podobne rozmowy prowadzone są z Rafalalą, a ta z kolei niedawno chwaliła się na swoim Snapchacie, że do Domu Wielkiego Brata wprowadzi się ze swoim nowym chłopakiem i psem Belusiem. Dodajmy, że Iza i Nina obecnie są w konflikcie. Zapowiada się więc emocjonujące starcie, szczególnie, że mama Kisio już nawet wie, jakie wątki poruszy przed kamerami:

Nie wiem czy zamieszkamy w jednym pokoju, ale może i będą mieli taki pomysł. Jak to będzie? Tego nie wiem. Na pewno pewne sprawy sobie wyjaśnimy. Na pewno będę piła do tych ogłoszeń [matrymonialnych – red.], bo one mnie najbardziej zdenerwowały. Nie ten chłopak, którego podobno poderwałam, bo po co mi gej? (…) Myślę, że pewne rzeczy sobie wyjaśnimy w tym programie i na pewno będziemy miały okazję się wykazać. I jedna i druga będzie wszystko musiała wyjaśnić na forum. (…) To będzie ciekawy program, bo mam do zarzucenia paru osobom w mediach, które ostro dostaną ode mnie.

Całą rozmowę z Izą możecie obejrzeć poniżej:

Matka Kisio, Rafalala i Marta Linkiewicz w „Big Brotherze”? Agnieszka Woźniak-Starak tylko nam zdradziła, kto wystąpi w reality-show! [WIDEO]

Zdumiewająca metamorfoza! Matka Kisio zrobiła sobie usta i poprawiła twarz! Przed kamerami zmieniła się w 40-latkę! [WIDEO]

Na festiwal w Sopocie wpadła nawet Mama Kisio! W swojej fryzurze jak z „Pamiętników z wakacji” zrobiła większe show na ściance niż Szpak w lateksie!


Izabela Kisio-Skorupa na temat Big Brothera

Izabela Kisio-Skorupa na temat Big Brothera

Izabela Kisio-Skorupa na temat Big Brothera

Izabela Kisio-Skorupa na temat Big Brothera

Izabela Kisio-Skorupa - charytatywny pokaz mody

Izabela Kisio-Skorupa - charytatywny pokaz mody "Dzieci Dzieciom" 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×