Izabela Janachowska zdradziła sekret swojego płaskiego brzucha. Nieprawdopodobne, ale efekt widoczny gołym okiem

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska zdradziła internautom sekret swojego płaskiego brzucha. Jej odpowiedź zaskakuje i jest aż nieprawdopodobna.

Izabela Janachowska popularność zyskała dzięki udziałowi w programie Taniec z Gwiazdami. Jako tancerka wzięła udział w kilku edycjach show, jednak kontuzja spowodowała, że musiała zakończyć karierę na parkiecie. Nie załamała jednak rąk i postanowiła rozkręcić własny biznes w branży ślubnej, co okazało się strzałem w 10. Zaczynała od małego bloga, a w ciągu kilku lat stworzyła prawdziwe imperium.

Izabela nie tylko sprawdziła się jako bizneswoman, ale odnalazła też szczęście w życiu prywatnym. W 2014 roku poślubiła Krzysztofa Jabłońskiego. Stworzyli udane małżeństwo, a 5 lat po ślubie doczekali się synka, Christophera.

Janachowska jesienią zrobiła fanom wielką niespodziankę i ponownie pojawiła się w Tańcu z Gwiazdami. Tym razem jednak nie jako tancerka, a prowadząca. Dołączyła do Krzysztof Ibisza i Pauliny Sykut, a w nowej roli sprawdziła się znakomicie. Okazuje się, że powoli wyrasta na nową gwiazdę Polsatu.

Póki co jednak od trzech tygodni odpoczywa z rodziną w Dubaju. Znalazła odrobinę czasu, żeby odpowiedzieć fanom na pytania. Wyciągnęli od niej, jakie ma metody na płaski brzuch. Jej odpowiedź zaskakuje.

Izabela Janachowska zdradziła fanom sekret płaskiego brzucha

Janachowska nie zaniedbuje fanów nawet podczas urlopu – w końcu ma ich pół miliona na samym Instagramie. Niedawno tłumaczyła im, że podejrzenia o to, iż powiększała usta, są niesłuszne. W komentarzach pod zdjęciem wyjaśniała:

Nie powiększałam, całe życie takie same… One są naturalne, od urodzenia takie same, po tatusiu!!! – pisała.

W piątek znalazła chwilę na sesję pytań i odpowiedzi. Jako że ostatnio eksponuje figurę na gorących plażach, padło pytanie, jak to robi, że ma tak płaski brzuch.

Ta odpowiedź może was nie usatysfakcjonować, ale nie zrobiłam na brzuch nic, ani jednego ćwiczenia, ani jednego zabiegu. Po prostu jakoś tak sam wrócił do siebie – mówiła w relacji.

Oliwy do ognia dolała jeszcze stwierdzeniem, że jest łasuchem i bardzo lubi jeść. Nic tylko pozazdrościć. Zdjęcia Izy w bikini w naszej galerii.


Izabela Janachowska o sekrecie płaskiego brzucha

Izabela Janachowska o sekrecie płaskiego brzucha

Izabela Janachowska o sekrecie płaskiego brzucha

Izabela Janachowska o sekrecie płaskiego brzucha

Izabela Janachowska powiększyła usta?

Izabela Janachowska powiększyła usta?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×