Izabela Janachowska zdradziła jak nazwie córkę. Ma kilka typów, ale tylko jedna propozycja podoba się jej mężowi

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska jak burza wkroczyła do branży ślubnej, a jej kariera w telewizji także pięknie się rozwija. Do tego jest mamą uroczego Chrisa. W niedzielę na Instastory zdradziła, jak na imię będzie miała jej córka.

Izabela Janachowska swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako profesjonalna tancerka w Tańcu z gwiazdami, jednak w 2014 roku zeszła z parkietu. Kontuzja przekreśliła jej dalszą karierę w tej branży. Zmaga się z konsekwencjami zwichnięcia rzepki w obu kolanach. Szybko znalazła nową pasję. Ruszyła z autorskim blogiem, który potem przekształciła w profesjonalny portal o tematyce ślubnej. Zaczęła też gościć w telewizji, gdzie spełnia się w roli ekspertki i ma na swoim koncie kilka hitowych programów związanych z tą tematyką.

Ostatnio głośno było o tym, że Janachowska zmieniła stację i z TVN-u przeniosła się do Polsatu.

Zobacz: Janachowska poprowadzi „Taniec z gwiazdami” w Polsacie i nie jest to jedyny program jaki dostała! Co z Krzysztofem Ibiszem?

Iza znalazła równowagę między pracą a życiem prywatnym. Od kilku lat jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Jabłońskiego. W 2019 roku zostali rodzicami Christophera, który niedawno świętował swoje drugie urodziny. Właśnie zdradziła na Instastory, jak dałaby na imię córeczce.

Jakie imię Izabela Janachowska wybrała dla córeczki?

Izabela Janachowska, w wywiadzie udzielonym magazynowi Viva!, przyznała, że bardzo dobrze odnalazła się jako mama. Zastanawiała się także, jakby to było, gdyby Chris miał rodzeństwo.

Moje koleżanki mówią, że najlepszy prezent, jaki mogę dać swojemu dziecku, to rodzeństwo. Zastanawiamy się, czy nie mają racji. Czy nie byłoby fajnie, gdyby był w domu jeszcze jeden taki uroczy maluch – powiedziała.

Również jej mąż nie ma nic przeciwko powiększeniu rodziny. Krzysztof Jabłoński poza Chrisem ma jeszcze jednego syna z poprzedniego związku. Świetnie czuje się w roli ojca i jak przyznaje, ma dobry kontakt ze starszym synem.

Jak patrzę na Chrisa, to myślę, że w sumie trójkę takich słodkich dzieci mógłbym mieć – powiedział Jabłoński.

Tymczasem małżonkowie, odpowiadając na pytania fanów na Instagramie, zdradzili, że już wiedzą, jak powinna mieć na imię ich ewentualna córeczka.

Zanim okazało się, że urodzi się Chris, to mieliśmy już typ. Carmen Elżbieta – powiedziała Iza, co potwierdził Krzysztof, wyraźnie dając do zrozmienia, że ten wybór jest dla niego idealny.

Janachowska rozważała bowiem jeszcze imiona Waleria i Aurora. Pozostaje mieć nadzieję, że małżonkowie będą mogli wykorzystać wybrane imiona, a Chrisek doczeka się siostry.


Izabela Janachowska zdradziła imię dla córki

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×