Szukaj

Disco polo u Nataszy, popijanie Krupińskiej i bieliźniany sekret Chincz. Janachowska wygadała, z czego zwierzyły się jej znane koleżanki

Izabela Janachowska zdradza sekrety ślubne

Izabela Janachowska zdradza sekrety ślubne

Izabela Janachowska w swoim cyklu na YouTube Śluby gwiazd, wyciąga sekrety ze znanych koleżanek. Udaje jej się zdobyć informacje, jakie pewnie gdyby nie ona, nigdy nie ujrzałby światła dziennego. Jakie?

Izabela Janachowska od lat zajmuje się tematyką ślubną. Jakiś czas temu na swoim kanale Wedding Dream na YouTube zaczęła publikować wywiady ze znanymi mężatkami. W Ślubach gwiazd tak prowadzi rozmowę, że jej sławne koleżanki zdradzają swoje sekrety.

Kocham rozmawiać o ślubach, przygotowaniach, weselu – szczerze przyznaje gwiazda w rozmowie z Faktem – Od kilku tygodni prowadzę nowy cykl na moim kanale na Youtubie, do którego zapraszam gwiazdy i rozmawiam z nimi o ich ślubach. Potrafię wyciągnąć z nich historie, których nigdy wcześniej nie opowiadały.

Jakie to sekrety i kto się otworzył przed Janachowską?

Izabela Janachowska rozmawiał już z kilkoma znanymi mężatkami. To, co jej zdradziły, pewnie nigdy nie ujrzałoby światła dziennego gdyby nie jej Śluby gwiazd.

Wydało się między innymi to, że na ślubie Janusza Józefowicza i Nataszy Urbańskiej pojawiło się disco polo, co pewnie wielu zaskoczy.

Pozwoliliśmy sobie na disco polo. Leciało „Żono moja, serce moje” – ujawniła – To było święto dla wszystkich, chcieliśmy, żeby goście się świetnie bawili. I my też się przy tej muzyce bawiliśmy – dodała.

Paulina Krupińska zdradziła jej między innymi to, że przed ślubem z Sebastianem Karpiel-Bułecką popijała cytrynówkę na odwagę.

Przed ślubem szykowałam się w hotelu i popijałam cytrynówkę z moimi przyjaciółkami. Jakoś tak lżej mi po niej było – opowiedziała  – Polałam też kieliszek przyszłemu mężowi. Ale to były takie emocje, że szybko się trzeźwieje.

Zdradziła także, że jej małżonek, tak naprawdę wcale nie ma w dokumentach imienia Sebastian.

Kolejną gwiazdą, która zwierzyła się ze swojego sekretu, była świeżo upieczona mama, Ula Chincz. Ona z kolei opowiedziała o perypetiach z bielizną.

Na ślubie trzeba mieć coś starego. Bieliznę, którą miałam na sobie, gdy szłam do ołtarza, używałam przed ślubem – zdradziła Chincz i -Przyznaję, miałam starą bieliznę, ale była świeża!

Małgorzata Socha powiedziała, że właściwie to jej mama przyjęła oświadczyny przyszłego męża:

Krzysiek oświadczył mi się w Wigilię. Byłam oszołomiona tą sytuacją, zaczęłam się histerycznie śmiać – wyjawiła Izabeli – Moja mama wzięła sprawy w swoje ręce, po prostu wzięła ten pierścionek, założyła mi go na palec. Powiedziała, że ładnie wygląda i Małgosia się zgadza.

Aż nie możemy się doczekać kolejnych rozmów Janachowskiej z gwiazdami. Ciekawe, co jeszcze wyciągnie ze znanych mężatek.


Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują pierwszą rocznicę swojego ślubu,

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują pierwszą rocznicę swojego ślubu,

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują pierwszą rocznicę swojego ślubu,

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują pierwszą rocznicę swojego ślubu,

Natasza Urbańska jak J.Lo.

Natasza Urbańska jak J.Lo.

Dodaj komentarz

  • nnn pisze:

    i wszystko jasne nie znosze tej urbańskiej i tego pseudo reżysera no ale jak ktos discopolo nazywa muzyka tzn że o muzyce nie wie nic i jest głuchy

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×