Izabela Janachowska wyjawiła ile przytyła w ciąży! Przyszła mama zdradziła także także imię swojego pierwszego dziecka!

Izabela Janachowska ciąża

Izabela Janachowska ciąża

Izabela Janachowska: waga w ciąży

Izabela Janachowska pierwszy raz wyznała, ile przytyła w ciąży. Gwiazda zdradziła także, co myśli o plotkach na swój temat.

Piękna Izabela Janachowska niebawem pierwszy raz zostanie mamą. Prezenterka TVN Style o swojej ciąży poinformowała fanów na początku roku, a następnie umieściła wpis, w którym zdradziła, że poznała już płeć swojego dziecka jednak publicznie nie zamierza jej wyjawiać aż do porodu. Na szczęście gwiazda zdążyła podzielić się innymi informacjami.

Ostatnio Iza postanowiła zaspokoić ciekawość swoich fanów podczas panelu dyskusyjnego na żywo na swoim kanale YouTube’ie. Tancerka wymieniła preferowane przez siebie imiona dla dziecka:

Dla dziewczynki: Izabela, Karmen, Waleria, Elżbieta, Aurelia. Dla chłopca: Filip, Olivier, Aleksander, jakieś takie. Podjęcie ostatecznej decyzji może być trochę trudne. Nie bardzo gustuję w imionach starodawnych.

Ekspertka od mody ślubnej podczas ciąży wygląda przepięknie, Iza nie ukrywa swojego sporego brzucha, a nawet wyjawiła, ile już przytyła. Tajemnicę tę zdradziła w najnowszym nagraniu, w którym skomentowała także absurdalne wpisy internautów sugerujące, że… udaje ciążę. Piękna gwiazda TVN-u z uśmiechem na ustach zdementowała plotki:

Niektóre opinie są wkurzające, ciężko odpowiedzieć na to. Nie no, dementuje! Jest, tu mam brzuchol przytyłam 6 kg na ten moment i niedługo na świecie będzie dzidziuś – powiedziała Izabela Janachowska na swoim kanale Wedding Dream.

Janachowska odniosła się także do komentarza internauty, który twierdzi, że ta nie chce mieć drugiego dziecka:

Boże skąd wy to wiecie? Nawet ja tego nie wiem! Uważam, że posiadanie rodzeństwa jest super, sama mam siostrę i wydaje mi się, że dzieci które są wychowywane z rodzeństwem są chyba dużo fajniejsze. Nie mam pojęcia czy będę miała więcej dzieci. Zobaczę przy pierwszym czy odnajdę się w tej sytuacji, czy sobie poradzę.

Śledzicie kanał Izabeli?

Zobacz: Izabela Janachowska przed porodem zaszalała u fryzjera! Nowy kolor to nie jedyna zmiana na głowie gwiazdy!

Zobacz: Izabela Janachowska tuż przed porodem wyleciała na luksusowe wakacje! Ciężarna gwiazda zasypała Instagram pięknymi zdjęciami!

Zobacz: Ciążowy brzuszek Izabeli Janachowskiej rośnie jak na drożdżach! Zaprezentowała go w całej okazałości

 


Izabela Janachowska z ciążowym brzuszkiem

Izabela Janachowska z ciążowym brzuszkiem

Izabela Janachowska jest w ciąży

Izabela Janachowska jest w ciąży

Izabela Janachowska - wiosenna ramówka TVN Lifestyle

Izabela Janachowska - wiosenna ramówka TVN Lifestyle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×