Szukaj

Izabela Janachowska z mężem i synem spacerują w zimowym raju. Zasłoniła oczy luksusowymi okularami za niecałe 2 tys. zł

Izabela Janachowska - okulary

Izabela Janachowska - okulary

Izabela Janachowska pierwsze dni 2021 roku spędza z rodziną. Podzieliła się z internautami zdjęciami ze spaceru. My podziwiamy jej piękne okulary. Jakiej są marki i ile dokładnie kosztują?

Izabela Janachowska to bardzo rozchwytywana specjalistka od ślubów w naszym kraju. Znalazła idealne miejsce na rynku dla siebie i swojej pasji. Jej kreatywność nie ma końca, co doceniają przyszłe panny młode, zwłaszcza że była tancerka wszystko robi z niebywałym wyczuciem i poszanowaniem życzeń klienta.

Niestety trwająca pandemia koronawirusa zmusiła ją do nieplanowanej przerwy w pracy. Odwołała wiele planów, między innymi musiała przełożyć chrzest swojego synka. Na szczęście udało jej się zorganizować to ważne wydarzenie, a do tego dzień, który wybrała, był wyjątkowy.

28 czerwca dla większości Polaków był szczególny, bo wtedy miały miejsce wybory prezydenckie, jednak dla Izabeli Janachowskiej najważniejszym wydarzeniem tego dnia był chrzest ponad rocznego wówczas synka. Jak zdradziła, wybór daty wcale nie był przypadkowy i podyktowany okolicznościami, ale właśnie tego dnia minęło także sześć lat, od ślubu z Krzysztofem Jabłońskim.

W zasadzie kilka tygodni przed chrztem zapewniła Christopherowi niezapomniane wrażenia podczas pierwszych urodzin. Planowanie to jej żywioł, więc mimo ograniczeń zorganizowała piękną imprezę. Rodzina to dla Izy najcenniejsza wartość, dlatego pierwsze dni nowego roku spędza z mężem i synkiem.

Izabela Janachowska na rodzinnym spacerze. Jakie okulary nosi? Ile kosztują?

Nowy rok Janachowska przywitała razem z rodziną w górach. Nie ma lepszego sposobu na relaks, niż familijny spacer, a jeśli towarzyszą temu piękne okoliczności przyrody, tym lepiej.

Iza, Krzysztof Jabłoński i Christopher cieszyli się swoim towarzystwem i wdychali świeże powietrze, na pierwszej przechadzce w 2021 roku. Widać, że wszyscy zrelaksowani, zadowoleni, uśmiechnięci. Kwintesencja szczęścia. Rodzice odpoczywają od obowiązków, a synek korzysta z ich obecności i tego, że są całkowicie do jego dyspozycji.

Pierwszy rodzinny spacer w 2021 ❄️ #itscoldoutside #tatramountains #winteroutfit #familyislove #alwaystogether #myboys – napisała Janachowska.

Na pięknych kadrach rodzina jest odpowiednio ubrana i przygotowana na górską aurę. Największą uwagę przyciągają jednak okulary Izy Janachowskiej. Duże, o geometrycznych kształtach zdecydowanie się wyróżniają. Internautki dopytują o model. Spieszymy z odpowiedzią. To akcesorium z kolekcji Diora i trzeba za nie zapłacić około 1700 złotych. Czy warte swojej ceny? To już zainteresowane panie muszą ocenić same.


Izabela Janachowska - pierwszy rodzinny spacer w 2021

Izabela Janachowska - pierwszy rodzinny spacer w 2021

Izabela Janachowska - pierwszy rodzinny spacer w 2021

Izabela Janachowska - pierwszy rodzinny spacer w 2021

Izabela Janachowska - pierwszy rodzinny spacer w 2021

Izabela Janachowska - pierwszy rodzinny spacer w 2021

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×