Izabela Janachowska została przyłapana w stylizacji ociekającej luksusem. Tylko za samą torebkę zapłaciła 20 tys. zł

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska wybrała się na spacer warszawskimi ulicami, w którego trakcie została przyłapana przez paparazzi. Postawiła na stylizację ociekającą luksusem. W co się ubrała?

Izabela Janachowska pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako tancerka. Pojawiła się w Tańcu z gwiazdami, a pod jej okiem swoje umiejętności rozwijało kilka gwiazd. Wśród nich był m.in. Radosław Majdan, z którym zajęła czwarte miejsce w programie. Chociaż Iza na parkiecie czuła się jak ryba w wodzie, kontuzja sprawiła, że musiała zakończyć swoją przygodę ze wspomnianym formatem.

W krótkim czasie Janachowska znalazła nową pasję. Założyła bloga, a potem stała się ekspertką w tematyce związanej ze ślubem. Zaczęła też prowadzić programy w telewizji. Mimo iż przez wiele lat była związana z TVN-em, niedawno przeniosła się do Polsatu. Została obsadzona w nowej roli – jeden z prowadzącej Taniec z gwiazdami. 

Izabela Janachowska dołączyła do Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut. Gdy ta informacja obiegła media, prasa rozpisywała się o rzekomym konflikcie, który miałby poróżnić prowadzące. Nowa gospodyni w jednym wywiadzie odniosła się do tych spekulacji i podkreśliła, że są one wyssane z palca:

Myślę, że media próbowały znaleźć skandal, że nie będziemy się lubić z Pauliną Sykut-Jeżyną, że będziemy się kłócić i wyrywać sobie mikrofon… Wydaje mi się, że scenariuszowo ten program jest tak wspaniale rozłożony między trzech prowadzących, że każdy ma dla siebie przestrzeń i czuje się usatysfakcjonowany tym, co robi. Zostałam przez Paulinę i Krzyśka przyjęta tak miło, że zacieram rączki i czekam, żeby przyjeżdżać na plan. Jest super – komentowała Janachowska w rozmowie z Plotkiem.

Izabela Janachowska w luksusowej stylizacji

Janachowska nie tylko regularnie gości na ekranie, ale także co jakiś czas pojawia się na zdjęciach zrobionych przez paparazzi. Tak jak niedawno, gdy ci upamiętnili jej spacer po warszawskich ulicach. Na tę okazję sięgnęła po przepiękną, a jednocześnie sporo wartą stylizację. Jak donosi Fakt, włożyła stylowy płaszcz marki Prada, którego cena waha się w granicach 13 tys. zł. Dobrała do niego bardzo stylowe dodatki:

Dobrała do niego modne mokasyny za, bagatela, 3,5 tysiąca złotych i horrendalnie drogą torebkę Chanel wartą ponad 20 tysięcy złotych. Stylizację dopełniła jeszcze paskiem i biżuterią – czytamy w tabloidzie.

Tak wystrojona Izabela Janachowska wsiadła do samochodu, którego wartość sięga pół miliona złotych. Nie musiała zająć miejsca za kierownicą. Mogła bowiem liczyć na wsparcie prywatnego szofera, który zawiózł ją w wybrane przez nią miejsce.

Nie jest to pierwszy raz, gdy gwiazda dobrała do stylizacji torebkę Chanel. Na taki krok zdecydowała się też w lutym, gdy odwiedziła studio Dzień Dobry TVN. Wspomniane zdjęcia znajdziecie w galerii.


Izabela Janachowska z torebką Chanel

Izabela Janachowska z torebką Chanel

Izabela Janachowska z torebką Chanel

Izabela Janachowska z torebką Chanel

Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 7

Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×