Szukaj

Iza Janachowska o urodzinowym prezencie od męża milionera. On to ma gest!

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska niedawno obchodziła swoje 34. urodziny. Myślała, że ten dzień spędzi w domu, jednak jej mąż miał zupełnie inne plany.

Izabela Janachowska to najbardziej ceniona i rozchwytywana wedding plannerka w Polsce. Niestety trwająca pandemia koronawirusa zmusiła ją do nieplanowanej przerwy w pracy. Ze względu na kwarantannę musiała odwołać wiele planów, między innymi przełożyć chrzest swojego synka.

Mały Christopher przyszedł na świat 10 maja i w tym roku świętował również swoje pierwsze urodziny. Zaradna mama pomimo panującej pandemii sprawiła, że ten dzień była dla jej synka niezapomniany. W dniu, który należał całkowicie do niego, nie zabrakło oczywiście przepięknego tortu, oraz urodzinowych dekoracji. Teraz przyszedł czas kiedy to Izabela obchodzi swoje święto. Była tancerka właśnie świętowała swoje 34. urodziny i jak zdradziła w Party, liczyła na to, że spędzi ten dzień w domu na romantycznej kolacji z mężem. Jednak ten miał inne plany.

Izabela Janachowska: jak świętuje 34. urodziny

5 września Izabela Janachowska miała swoje święto i podejrzewała, że mąż raczej nie zaskoczy jej niczym. Stawiała bardziej na wieczór w domu i romantyczną kolację. Wielkie przyjęcie miała zrobić dopiero za rok.

Myślałam, że z okazji moich 34. urodzin zostaniemy w domu na romantycznej kolacji. W tym roku nie planowałam przyjęcia dla przyjaciół, bo chcę zorganizować coś wystawnego na 35. urodziny – zdradziła w Party.

Jednak mąż zrobił jej niemałą niespodziankę. Tajemniczo powiedział, by spakowała się na weekend, i zaprosił ją do ich ulubionego pięciogwiazdkowego hotelu w Berlinie. Para wyjechała tylko we dwoje.

Wszystko cudownie zorganizował, zadzwonił nawet do moich rodziców, by zaopiekowali się naszym synkiem.

I tak zamiast wieczoru w domu, małżeństwo spędziło romantyczny wieczór we włoskiej restauracji, a potem wybrali się do galerii sztuki. Jednak czy to wszystko, co dostała od męża? Izabela nie chce o tym mówić. Party dociekało czy może był to nowy samochód. Z odpowiedzi Izy łatwo można wywnioskować, że jej ukochany uwielbia ją rozpieszczać.

Nie, to coś bardzo kobiecego, ale musi zostać naszą tajemnicą – odpowiedziała.

Też jesteście ciekawi, co to był za prezent?


Izabela Janachowska w Berlinie

Izabela Janachowska w Berlinie

Izabela Janachowska z rodziną na wakacjach

Izabela Janachowska z rodziną na wakacjach

Izabela Janachowska z rodziną na wakacjach

Izabela Janachowska z rodziną na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×