Szukaj

Izabela Janachowska pokazała piękną sesję z synem. Fani nie mogą się nadziwić: „Ktoś zrobił kopiuj – wklej”

Izabela Janachowska pokazała piękną sesję z synem. Internautki już nie mają wątpliwości, do kogo podobny jest Christopher Alexander.
Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

10 maja jest szczególnym dniem dla Izabeli Janachowskiej. To właśnie wtedy, rok temu, na świat przyszedł syn prezenterki, która z wielką chęcią udostępnia jego zdjęcia w internecie. Nie tak dawno gwiazda chwaliła się luksusowymi wakacjami w Dubaju, w którym z całą rodziną powitała nowy rok. Teraz przyszła pora na świeżą porcję fotek.

Izabela Janachowska wzięła udział w pięknej sesji z synem. Oboje ubrani są na biało. Widok gwiazdy wtulonej w jej malutkiego mężczyznę i urocze spojrzenie Christophera rozczuliły internautów. W komentarzach pojawiło się mnóstwo serdeczności od osób obserwujących profil gwiazdy na Instagramie. Wiele fanek Izy doszukuje się w jej dziecku podobieństwa – zarówno do niej, jak i do jej męża. W tej kwestii opinie są mocno podzielone.

Izabela Janachowska z synem. Do kogo podobny jest Christopher?

Krzysztof Jabłoński z pewnością pęka z dumy, gdy przegląda komentarze pod najnowszym zdjęciem Izabeli Janachowskiej. Bo w nich aż roi się od porównań Christophera właśnie do niego. Zdecydowana większość internautów twierdzi, że chłopiec całą urodę odziedziczył po przedsiębiorczym ojcu.

  • Ale jest podobny do Pani męża, ktoś chyba zrobił „kopiuj-wklej”.
  • Piękny jest, bardzo podobny do tatusia.
  • Skóra zdjęta z tatusia – pisali internauci.

Nie brakuje też porównań Christophera do Izabeli.

Jaki podobny do mamy – zauważył jeden z obserwatorów.

Izabela Janachowska nie ukrywa swojej radości z posiadania dziecka. Gwiazda po raz kolejny udowodniła, że synek jest dla niej całym światem. Swoje przepiękne zdjęcie skomentowała rozczulającym zdaniem:

Najważniejszy ślad, jaki zostawię na świecie, to mój syn – napisała.

Ciężko to lepiej podsumować.


Izabela Janachowska z synem w sesji

Izabela Janachowska z synem w sesji

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×