Izabela Janachowska z synem w wielkanocnej sesji. Chrisopher odlicza już dni do pierwszych urodzin. Ale wyrósł

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska pokazała piękną sesję z synem przy okazji świąt wielkanocnych. Oboje wyglądają cudownie. Fani zachwyceni.

10 maja stał się szczególnym dniem dla Izabeli Janachowskiej. To właśnie wtedy, rok temu, na świat przyszedł syn prezenterki, która z wielką chęcią udostępnia jego fotografie w internecie. Nie tak dawno gwiazda chwaliła się luksusowymi wakacjami w Dubaju, potem udostępniła kolejną porcję zdjęć z sesji z Christopherem. Mieliśmy okazję podziwiać dumną mamę oraz jej synka ubranych na biało.

Pod ostatnimi zdjęciami Janachowskiej z synem pojawiło się mnóstwo komentarzy pełnych serdeczności od osób obserwujących profil gwiazdy na Instagramie. Wiele fanek Izy doszukiwało się w jej dziecku podobieństwa – zarówno do niej, jak i do jej męża. W tej kwestii opinie były mocno podzielone, jednak większość zgodnie przyznała, że oboje są cudowni.

Izabela Janachowska w wielkanocnej sesji z synkiem

Dziś gwiazda postanowiła po raz kolejny pokazać wspólne zdjęcie z Christopherem. Tym razem zrobiła to przy okazji jutrzejszych Świąt Wielkanocnych, które będą całkiem inne niż te znane nam dotychczas. Według zaleceń Rządu powinniśmy je spełnić w jak najbliższym gronie rodzinnym, bez odwiedzania siebie nawzajem. Ma to związek z obecną pandemią koronawirusa, która dotknęła cały świat, również Polskę. To właśnie dlatego zostajemy w domach, często spędzając ten czas samotnie. Wiele osób czuje żal, niektórym puszczają nerwy. Kinga Rusin nie wytrzymała napięcia i popłakała się na wizji.

To właśnie dlatego Izabela postanowiła podnieść wszystkich na duchu i udostępniła cudowne zdjęcie ze swoim synkiem, na którym oboje promiennie się uśmiechają. Do posta dołączyła pokrzepiający opis, w którym apeluje, abyśmy nie tracili ducha i wiary w to, że dobre czasy jeszcze powrócą:

Kochani, wiem, że wyobrażaliście sobie tę Wielkanoc zupełnie inaczej…
Nie traćcie jednak ducha i wiary w to, że dobry czas powróci! Życzę Wam, aby święta upłynęły Wam w spokoju, zdrowiu i miłości. Mocno wierzę, że już niedługo uda nam się pokonać pandemię i nadrobimy wtedy wszystkie zaległości towarzyskie. Tymczasem dbajcie o siebie i o Waszych najbliższych. Wesołych Świąt!

Fani zdecydowanie docenili ten gest. W komentarzach posypało się mnóstwo komplementów oraz świątecznych życzeń, do których także się przyłączamy.


Izabela Janachowska w Wielkanocnej sesji

Izabela Janachowska w Wielkanocnej sesji

Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×