Izabela Janachowska ścięła włosy! W krótkiej fryzurze wygląda zachwycająco. Komplementom nie ma końca

Iza Janachowska

Iza Janachowska

Iza Janachowska ścięła włosy. Gwiazda Polsatu ma nową, krótką fryzurę. Zobacz, jak wygląda po noworocznej metamorfozie.

Izabela Janachowska swoje miejsce w show-biznesie znalazła już kilka lat temu. Gwiazda była jedną z tancerek występujących w programie Taniec z Gwiazdami. Na ekranie towarzyszyła między innymi Rafałowi Brzozowskiemu i Radosławowi Majdanowi. Wiadomo, że do dzisiaj utrzymuje przyjacielskie relacje z piłkarzem i jego żoną Małgorzatą. Uczestniczka show po kilku edycjach zdecydowała się pożegnać z formatem ze względu na kontuzję. W ostatniej edycji wróciła jednak przed kamery, ale już jako jedna z prowadzących.

Po tym jak Iza zakończyła karierę na parkiecie, zajęła się zupełnie innym biznesem. Rozkręciła firmę planującą śluby i otworzyła własny salon z weselnymi kreacjami. W roli bizneswoman odnalazła się doskonale i stworzyła wokół siebie prawdziwe imperium. Odnalazła też szczęście w życiu prywatnym, a od kilku lat jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Jabłońskiego i mamą małego Christophera.

Izabela Janachowska ścięła włosy

Iza jest ostatnio jednym z najbardziej rozchwytywanych nazwisk w show-biznesie. Gwiazda jesienią związała się ze stacją Polsat. Nie tylko pojawiła się na antenie jako gospodyni Tańca z Gwiazdami, ale poprowadziła też z innymi gwiazdami imprezę sylwestrową, co przyniosło jej jeszcze większą popularność. Prezenterka jest też niezwykle aktywna w sieci.

Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 443 tys. osób. Iza codziennie wrzuca tam ciekawe posty. Pokazuje kulisy swojej pracy, ale także sporo urywków z życia prywatnego. Gwiazda właśnie zaprezentowała się przed internautami w nowej fryzurze. Iza ścięła swoje długie blond włosy i zdecydowała się na delikatne fale. Teraz kosmyki sięgają tuż przed ramiona.

Lubie te swoje krotsze włosy – napisała.

Fani natychmiast zareagowali na serię zdjęć Izy w nowej fryzurze. Oczywiście obsypali ją licznymi komplementami. Uważają, że w takim wydaniu wygląda jeszcze lepiej niż przed odważną metamorfozą.

  • Super fryzurka idealnie pasuje do kształtu ślicznej buzi.
  • Pięknie.
  • Cudowna fryzurka.
  • Torpeda.
  • Ale pięknie.

Nie można się dziwić obserwatorom gwiazdy, ponieważ w takim wydaniu wygląda zjawiskowo. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Izy w nowej fryzurze. Jak Wam się podoba?


Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Komentarze